Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Naukowcy z Uniwersytetu Jagiellońskiego (UJ) poinformowali o stworzeniu substancji silnie hamującej zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Zespół z Krakowa uważa, że to obiecujący krok do opracowania leku.


Czytaj więcej na:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
© inzynieria.com
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10001
Reakcje/Polubienia
10634
Miasto
Somewhere over the rainbow.
E9GAnkn.jpg


zdjęcie, które wykonał lekarz szpitala, udostępnił jego kolega
Skąd w ogóle wiadomo że to jest prawda :scratch przecież każdy może zrobić zdjęcie i podpisać jak chce.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
10001
Reakcje/Polubienia
10634
Miasto
Somewhere over the rainbow.
każdy też może kwestionować każdą informację, czy to prawdziwą, czy to fałszywą...
takie czasy..
.

Ja nie kwestionuję tylko pytam. Jest jakieś źródło tej informacji czy nie ma :?? Bardziej bym wolał żeby ten temat był zbiorem informacji dla tych którzy czegoś się chcą dowiedzieć a nie kolejnym (obok śmiesznych i nieśmiesznych) śmietnikiem.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Jezeli ktos mialby watpliwosci ze wirus to produkt komercyjny majacy wzmocnic chniska gospodarketo uprzejmie polecam: Chiny odsprzedaja Wlochom srodki ochrony osobistej. Wolny rynek, kazdy moze kupic i sprzedac, nie? Pewnie, zwlaszcza ze TE SAME srodki ochrony osobistej Chiny dostaly w styczniu od Wloch w ramach pomocy humianitarnej, no zal zeby sie taki biznes zmarnowal, nie?
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jezeli zastanawialem sie jaki moze byc szczyt sukinsy...wa osiagniety rzez Januszy Biznesu to rezimowi Kubusia Puchatka..eee.. przepraszam: Pana Xi Jimpingponga wlasnie sie kuwa udalo udzielic takiej odpowiedzi na moje pytanie ze mi cycki walnely o podloge.
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5619
Reakcje/Polubienia
4115
Miasto
Polska
Stało się to czego sie obawiałem.
Rządzący właśnie wprowadzili tymczasowy zakaz wstępu do Lasów Państwowych do 11 kwietnia.. :zlosc
Żeby było zabawnie, nie w związku z suszą, pożarami czy pracami leśnymi, ale w związku z Koronawirusem :facepalm
---------------
a w Czechach na odwrót
.
PHsi2Pe.jpg
 
Do góry