Ἄρης

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
27 Styczeń 2013
Posty
2420
Reakcje/Polubienia
2870
157347038_709094233118846_3922831127296710152_o.jpg
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Masz stan po/przedzawalowy i wymagasz bypassow? Nie mozesz sie ruszyc z wyra bez kul (lub w ogole) bo czekasz na proteze stawu biodrowego?

No to masz pecha. Oficjalne stanowisko polskiego NFZ to "zdychaj dziadu", w ramach programu "Pomoz ZUS/NFZ/PiS i umrzyj szybciej" ktory stanowi kolejna odslone DOBREJ zmiany.
Zrodlo takie dosc... akurat w tym temacie wiarygodne akurat, oficjalna strona NFZ:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

ciekaw jestem czy ktos sie odwazy i pozwie pajacy za branie kasy z podatkow i narazanie badz spowodowanie utraty zdrowia i/lub zycia.
ale co tam, dobrze ze jest kasa na TVP, dobrze ze jest kasa na 13 i 14 dla seniorow (dla tych oczywiscie ktorzy dozyja BEZ pomocy lekarskiej, ci w kiepskiej kondycji dzieki PiSowi moga zdychac), na przeterminowane maseczki robione w magazynku nart ze zuzytych podpasek, na dworki obajtka i geotermiczne ratowanie stoczni gdanskiej przez katabasa z Torunia.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
maly update do https://programyzadarmo.net.pl/threads/koronawirus.41611/post-341570 - zeby nie bylo ze wujek spamtrash majaczy, to mamy oficjalnie pierwszy przypadek. Ile jest cichych o ktorych nikt nie wie? Ile z nich po prostu umrze (wczesniej)?
Szkoda ze w Polsce nie ma prawa precedensu, bo mzna by bylo skorzystac z wyrokow z Norymbergi kiedys.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Fajnie by bylo gdyby ktos zrobil podsumowanie rocznicy, policzyl oifary.. nie koronawirusa. Ofiary PiSu. I rozliczyl.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Z mojej strony ciag dalszy temaciku Gosi pt: sluzba zdrowia na polecenie kapo obozu rzadzacego ma niewykonywac.
Czesc pierwsza, podstawa czesci drugiej:
Polecam wyiagniecie wlasnych wnioskow na podstawie golych odpowiedzi Ministerstwa Planowanej Smierci... eee.. znaczy Zdrowia oczywiscie, Zdrowia, ech, te moje literowki...

Czesc druga wynikajaca z czesci pierwszej:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Nie no spoko. AstraZeneca jest bezpieczna.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
to przeciez jest nic w porownaniu z np. skutkami tsunami w Tajlandii, nie?

Tak by the way to dzis po poludniu mam termin i za cholere nie wiem co mi maja wkluc... ciekawe.
 
Do góry