spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4333
Reakcje/Polubienia
5735
Miasto
To tu to tam....
Wiemy co powoduje zakrzepice po szczepionce astra-zeneca:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
w skrocie: kontakt szczypionki z krwia. Innymi slowy, nalezy podawac ja w czopkach i bedziemy bezpieczni.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55842
Amantadyna hamuje znane już oraz nowo odkryte tzw. kanały jonowe kodowane przez wirusa SARS-CoV-2 - podało pismo "Communications Biology". Badacze proponują, by określić substancję jako "sposób leczenia COVID-19". Badania kliniczne dotyczące jej faktycznej skuteczności wciąż trwają.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

FrantiQ

Bardzo aktywny
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
316
Reakcje/Polubienia
229
Instytut Roberta Kocha - raport z 2 grudnia 2021:
Według wstępnych informacji, w Niemczech w tygodniu 47 i tygodniu 48 do 01.12.2021 r. wykryto cztery przypadki VOC Omikron poprzez sekwencjonowanie genomu. Osiem kolejnych przypadków zgłoszonych za pośrednictwem systemu sprawozdawczego jest podejrzanych o zakażenie omikronem na podstawie badania PCR specyficznego dla danego wariantu z tygodnia kalendarzowego 47-48/2021.

Wszystkie przypadki potwierdzone przez sekwencjonowanie genomu to podróżni powracający z Afryki Południowej. Przypadki, dla których istnieje laboratoryjne podejrzenie omikronu na podstawie PCR, są obecnie badane za pomocą sekwencjonowania genomu.

Wszystkie potwierdzone przypadki były wcześniej zaszczepione, żaden pacjent z tej grupy nie musiał być dotychczas hospitalizowany, a u wszystkich wystąpiły jedynie łagodne objawy.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4333
Reakcje/Polubienia
5735
Miasto
To tu to tam....
Tak tylko chcialem sie odniesc do artykulu we w Lonecie-kobiecie gdzie dziennikaryna Karolina (Blaszkiewicz) snuje swoje wynurzenia jak to dobrze ze restauracje segreguja odpady od pozytywow zdrowego bijacego serca Partii:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Oburzenie u Pani dziennikaryny budzi fakt ze niektorzy uwazaja restauratorow za mininazistow. Coz... ja rowniez. Uwazam ze gdyby dac im schmeissera i pare magazynkow to uradziliby nieszczepionym taki bieg przez plotki z drutem kolczastym az milo.
Dlaczego tak pisze? Ano dlatego ze (jak zreszta pisalem tu gdzies wczesniej) trzeciej dawki NIE MOGE przyjac o ile nie dostane od mojego kardiolga certyfikatu ze to dla mnie bezpieczne. Jak sie domyslacie, taki cert wiaze sie z odpowiedzialnoscia wydajacego, wiec jakos sie nikt nie spieszy z jego wydaniem.
Sytuacja wyglada wiec tak ze jesli chcialbym do takowego przybytku Holocaustu zarzadanego przez masowych mordercow (na razie amatorow, ale dajcie im narzedzia) pojsc to ma trzy opcje:
- platny test;
- bycie ozdrowiencem (awyknalne w praktyce, nalezaloby sie zakazac co 6 miesiecy)
- przyjecie trzeciej dawki szczypionki, ktora wiazalaby sie z dosc duzym ryzykiem dokonczenia tego co zdzialala dawka druga (tak przy okazji to maja mi zrobic badania w next week czy sie skrzepy rozpuszczaja czy narastaja)

Coz... kawiarnie nur fur deutsche czy tam nur fur zaszczypani, co za roznica dla dziennikaryn?

Ja tam tylko tak sie zastanawiam kiedy dla zaszczepionych zrobia (szanowni restauratorzy i dziennikaryny w stylu Karoliny) wieczor Sylwestrowy o wdziecznej dla ucha nazwie: Noc Krysztalowa. Choc moze bedzie to kulig i pieczenie barana o nazwie Noc Dlugich Nozy?
Jest tyle mozliwosci w chetnym narodzie...
 
Do góry