Program Który program jest lepszy - IObit Uninstaller czy Softorganizer?

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1051
Reakcje/Polubienia
1433
Który program jest lepszy - IObit Uninstaller czy Softorganizer?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9984
Reakcje/Polubienia
10618
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dla mnie Softorganizer chociaż zawsze warto "rzucić okiem" :lupa na to co próbują usunąć. Żaden z programów tego typu nie jest nieomylny i każdy stosuje trochę inne metody. Nie warto też kierować się tym że jeden znajdzie więcej rzeczy do usunięcia to znaczy, że jest lepszy.
Trzeba patrzyć im na rączki i samemu trochę myśleć. :guma
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Tak apropopopo to jak dla mnie dotychczas najlepiej sprawdza się RegOrganizer. Bardzo dokładnie i przede wszystkich bezpiecznie odinstalowuje i czyści rejestr z pozostałości. Kiedyś używałem Full Uninstall i gdzieś czytałem, że to poprzednia wersja softorganizera. Generalnie było bardzo dobrze ale kiedyś zostawił mi jakiegoś śmiecia, którego za diabła nie mogłem znaleźć a powodował mi konflikt przy próbie instalacji nowej wersji odinstalowanego softu. Od wczoraj testuję Ashampoo Uninstaller 7 (wyyygrałem w PZD) ale to trochę za krótko aby coś powiedzieć. A co bym wybrał: IObit czy SoftOrganizer? Raczej Soft ale tylko w połączeniu z rozsądkiem.
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1051
Reakcje/Polubienia
1433
Z tego co widzę to IObit jest bardzo nastawiony na komercję i masowość,
ciężko mi powiedzieć czy to programiści czy biznesmeni wynajmujący programistów
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1084
Reakcje/Polubienia
43
Z moich doświadczeń polecam SoftOrganizer.
Osobiście preferuje RevoUninstaler Pro aczkolwiek ostatnio dość rzadko dokonuje odinstalowywań i reinstalacji i zaczynam na niektórych komputerach używać systemowego narzędzia lub myUninstalle w wersji portable.
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9984
Reakcje/Polubienia
10618
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Tak apropopopo to jak dla mnie dotychczas najlepiej sprawdza się RegOrganizer. Bardzo dokładnie i przede wszystkich bezpiecznie odinstalowuje i czyści rejestr z pozostałości. Kiedyś używałem Full Uninstall i gdzieś czytałem, że to poprzednia wersja softorganizera. Generalnie było bardzo dobrze ale kiedyś zostawił mi jakiegoś śmiecia, którego za diabła nie mogłem znaleźć a powodował mi konflikt przy próbie instalacji nowej wersji odinstalowanego softu. Od wczoraj testuję Ashampoo Uninstaller 7 (wyyygrałem w PZD) ale to trochę za krótko aby coś powiedzieć. A co bym wybrał: IObit czy SoftOrganizer? Raczej Soft ale tylko w połączeniu z rozsądkiem.

SoftOrganizer jest częścią RegOrganizera. Reg jest bardziej rozbudowany i ma więcej funkcji.
 

plejmix

Bardzo aktywny
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
172
Reakcje/Polubienia
22
SoftOrganizer jest częścią RegOrganizera. Reg jest bardziej rozbudowany i ma więcej funkcji.
Zgadza się od lat użytkuje RegOrganizer i według mnie nie ma lepszego programu narzędziowego dla systemu,a zwłaszcza teraz po ostatniej aktualizacji program zyskał wiele udoskonaleń
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35915
Reakcje/Polubienia
25004
Miasto
Trololololo
Lepszy jest ten który posiada moduł czy tam funkcję monitorowania instalacji programów a z tego co wygoglowałem to oba programy taką funkcję posiadają.IObit jest fajny, kolorowy, wybajerzony i popularny ale ta firma wpadła parę lat temu na wałku czyli podkradaniu sygnatur dla MBAM także już chyba lepiej wybrać Softorganizer który co prawda nie ma takiego wyczesanego interfesju i masy niepotrzebnych fajerwerków ale za to robi to co do niego należy.

Nie twierdzę że IObit jest zły ale razi mnie ta ich kampania reklamowa, dosłownie zalewają promocjami, Produkty IObit można znaleźć w co drugiej bombce na choince.Dobry program aż tak przesadzonej reklamy nie potrzebuje.
 
Do góry