Kuvva - darmowy program do automatycznej zmiany tapet

A

Anonymous

Kuvva to nietypowa aplikacja do upiększania systemu operacyjnego. Program działa w tle, pobierając codziennie bardzo dobrej jakości tapety. Tworzone przez uznanych artystów z całego świata. Grafiki stanowią bardzo dobre źródło inspiracji na każdy dzień tygodnia, wiele z nich ma również głębszą wymowę. Z pewnością program jest całkiem dobrym sposobem na zadbanie o ciekawy wygląd pulpitu - pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości czasu poświęcanej na przeglądanie witryn udostępniających tapety.

Obsługa narzędzia jest bardzo prosta - nie wymaga ono konfiguracji. Wystarczy je uruchomić, a program sam dobierze optymalne ustawienia. Funkcjonowanie aplikacji opiera się na tak zwanych strumieniach - w każdym z nich okresowo udostępniane są inne grafiki. Wszystkie dostępne opcje zgromadzone są w menu dostępnym po naciśnięciu prawym przyciskiem myszy na ikonę w zasobniku systemowym. W prosty sposób można przejść do poprzedniej/następnej tapety, otworzyć galerię wszystkich grafik zgromadzonych w strumieniu lub wysłać informację do portalu Twitter.

Użytkownik może również założyć bezpłatne konto na oficjalnej stronie projektu. Po zalogowaniu się otrzymujemy dostęp do dodatkowej funkcji - oznaczania tapet jako ulubione. Lista jest dostępna w każdym momencie i pozwala na przeglądnięcie obrazków, które szczególnie przypadły nam do gustu.

Program jest dostępny bezpłatnie na zasadach licencji freeware. Dostępne są wydania działające na systemach z rodziny Windows i Mac OS X

Program pobierzecie:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Wow jak spojrzałem na nazwę to myślałem że to coś brzydkiego ale nie :dziwak
Fajny programik choć ciekawe czy zasobożerny ? ile toto procka i ramu ciągnie :scratch
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Ja też Tadku ja też,ale szybko się zreflektowałem,że przecież Szanowna Moderator by nie użyła takiego be słowa.
 
Do góry