Kwadraciki zamiast tekstu w komentarzach na YT

Status
Zamknięty.

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- w niektórych komentarzach pod filmami na YT ma takie dziwne kwadraciki zamiast tekstu. Nie jest to wina przeglądarki bo sprawdzałam na różnych. Pio skopiowaniu i wklejeniu np. do WordPada nadal to samo. Nie wiem, czy to ja mam coś z czcionkami w systemie czy innym też się te posty w ten sposób wyświetlają?
Próbowałam tutaj wkleić skopiowany komentarz z kwadracikami, ale z nieznanych przyczyn po wysłaniu posta znika :(
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9995
Reakcje/Polubienia
10628
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie masz danego fontu zainstalowanego i dlatego widzisz te kwadraciki. Może to też być spowodowane emotkami, które Ci się nie wyświetlają.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
A jak mam się dowiedzieć, co to za font? I dlaczego miałyby mi się nie wyświetlać emotki na YT? Tam w ogóle są emotki?
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9995
Reakcje/Polubienia
10628
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Możesz spróbować zainstalować code2000 i sprawdzić

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Tak emotki są dostępne ja YT. Jeśli ktoś korzysta z jakiegoś dziwnego rozszerzenia to mogą Ci się nie wyświetlać.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Nie widzę emotek na YT pod żadną przeglądarką, więc nie wiem, jakie rozszerzenie mogłoby to powodować, zwłaszcza że w IE nie mam żadnego. Naprawdę są tam w komentarzach jakieś emotki? Mogę prosić zrzut?
Zainstalowanie tej czcionki nie pomogło. Nadal mam kwadraciki
PS
Dodam może, że chodzi o Windows 7 i laptop, nie telefon
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9995
Reakcje/Polubienia
10628
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Nie widzę emotek na YT pod żadną przeglądarką, więc nie wiem, jakie rozszerzenie mogłoby to powodować, zwłaszcza że w IE nie mam żadnego. Naprawdę są tam w komentarzach jakieś emotki? Mogę prosić zrzut?
Zainstalowanie tej czcionki nie pomogło. Nadal mam kwadraciki
PS
Dodam może, że chodzi o Windows 7 i laptop, nie telefon

Ja nie wiem czy pod tym Twoim filmikiem są jakieś emotki bo nie umieściłaś linku do filmu. Ogólnie na YT można korzystać z emotek.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Jest tam mnóstwo komentarzy, więc gdyby były dostępne, to na pewno w wielu komentarzach by się pojawiły. Przecież ludzie używają ich nagminnie, więc powinna być w co drugim poście. Nie widziałam nigdy w żadnym komentarzu pod żadnym filmem na YT jakiejkolwiek emotki. Dlatego proszę o zrzut dowolnego komentarza, w którym jest jakaś emotka. Chciałam zobaczyć jak one w ogóle wyglądają. Na Facebooku np. mam emotikony. Chodzi mi o zwykłe uśmieszki w treści komentarzy, tak jak np. tutaj są: :) :( itp. Bo nie jestem pewna, czy mnie dobrze zrozumiałeś...
@Edycja:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- tak wygląda opis pod filmem. Wydaje się, że właśnie zamiast emotek u mnie wyświetlają się te kwadraciki. Link do filmu:

PS
Nie wiem dlaczego nie mogę podać zwykłego odnośnika, tylko zamienia mi go od razu na filmik w poście > : (
 
Ostatnia edycja:

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9995
Reakcje/Polubienia
10628
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Jest tam mnóstwo komentarzy, więc gdyby były dostępne, to na pewno w wielu komentarzach by się pojawiły. Przecież ludzie używają ich nagminnie, więc powinna być w co drugim poście. Nie widziałam nigdy w żadnym komentarzu pod żadnym filmem na YT jakiejkolwiek emotki. Dlatego proszę o zrzut dowolnego komentarza, w którym jest jakaś emotka. Chciałam zobaczyć jak one w ogóle wyglądają. Na Facebooku np. mam emotikony. Chodzi mi o zwykłe uśmieszki w treści komentarzy, tak jak np. tutaj są: :) :( itp. Bo nie jestem pewna, czy mnie dobrze zrozumiałeś...
@Edycja:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- tak wygląda opis pod filmem. Wydaje się, że właśnie zamiast emotek u mnie wyświetlają się te kwadraciki. Link do filmu:

GRKA6NP.png
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Dzięki za zrzut :) W takim razie u mnie zamiast emotek są właśnie owe kwadraciki jak już dopisałam w poprzednim poście. To w takim razie jak mogę ten problem naprawić? Dlaczego mam kwadraciki zamiast emotek?
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
Ten komentarz, w którym widzisz kwadraciki wygląda normalnie tak:
X9LIbVx.png

Skoro problem dotyczy wszystkich przeglądarek, to coś blokuje wyświetlanie emotek lokalnie na Twoim komputerze i obejmuje ochroną wszystkie przeglądarki. Prawdopodobnie jakiś program do ochrony lub blokowania reklam itp. Włączaj je,wyłączaj i sprawdzaj, a sama dojdziesz który.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35931
Reakcje/Polubienia
25023
Miasto
Trololololo
Ten komentarz, w którym widzisz kwadraciki wygląda normalnie tak:
66a14ac2-eb20-4603-a953-b63588af4fbc.png

Skoro problem dotyczy wszystkich przeglądarek, to coś blokuje wyświetlanie emotek lokalnie na Twoim komputerze i obejmuje ochroną wszystkie przeglądarki. Prawdopodobnie jakiś program do ochrony lub blokowania reklam itp. Włączaj je,wyłączaj i sprawdzaj, a sama dojdziesz który.
ja nic nie widzę
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
@Zeno - niestety nie. Ten problem mam od bardzo dawna, a programy do ochrony zmieniałam już w tym czasie wielokrotnie. W tej chwili mam wyłącznie samą zaporę i po jej wyłączeniu nic się nie zmienia :(
I też nie widzę Twojego obrazka
 

Zeno

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
25 Grudnia 2012
Posty
3447
Reakcje/Polubienia
1583
ja nic nie widzę
Kup sobie okulary :) - Żart. To ten problem z linkiem do obrazków "https" i "http", o którym kiedyś mówiłem.

Dorota wyczyść całą historię przeglądarki i wszystkie ciasteczka itp od początku. Może pomoże.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35931
Reakcje/Polubienia
25023
Miasto
Trololololo
Kup sobie okulary :) - Żart. To ten problem z linkiem do obrazków "https" i "http", o którym kiedyś mówiłem.
66a14ac2-eb20-4603-a953-b63588af4fbc.png

Dorota wyczyść całą historię przeglądarki i wszystkie ciasteczka itp od początku. Może pomoże.
obrazy z http i https działają bez żadnych problemów:jezyk , ten Twój nigdzie nie prowadzi
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
@Zeno - historię, pamięć i ciastka czyszczę regularnie. Zresztą wtedy problem by dotyczył jednej przeglądarki a nie trzech. To nie to
 
Status
Zamknięty.
Do góry