Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

LAN Messenger 1.2.35 - spolszczenie

pkolasa

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Kwiecień 2011
Posty
230
Polubienia
6
Autor tematu #1
Witam,

Niedawno szukałem jakiegoś ciekawego darmowego komunikatorka do użycia w małej sieci LAN, żeby pracownicy w budynku mogli się porozumiewać między piętrami, przesłać sobie jakieś pliki, ale żeby nie wymagało to użycia serwera.
Trafiłem na mały, darmowy programik, nazwany LAN Messenger:
Log in or register now. to view Spoiler content!
Najnowsza wersja to 1.2.35, z czerwca 2012 roku.
Niestety, obecnie autor, jak się wydaje, porzucił swój program (a szkoda, bo naprawdę fajny, a prosty w obsłudze, ponadto jest na różne platformy).

Na forum programu trafiłem do działu tłumaczeń, gdzie nawet była oferta tłumaczenia na polski, na którą autor odpowiedział pozytywnie i zamieścił plik językowy. Niestety, potem nikt już nie podał gotowego, więc wziąłem się do pracy i trzasnąłem któregoś wieczorka polską wersję językową. Leży tak u mnie już któryś miesiąc na pulpicie i zajmuje miejsce na ekranie, zaś na forum tamtego programu nie idzie się nawet już zarejestrować, ani nic napisać, więc pomyślałem, że jeśli któryś z użytkowników PzD chciałby skorzystać, to się podzielę, bo taki komunikatorek w różnych miejscach może się okazać przydatny.

Oto plik ze spolszczeniem (wstawiamy w Program Files albo Program Files (x86)\Lan Messenger\lang, po czym uruchamiamy progsa, wybieramy Settings i na zakładce Ogólne przestawiamy Language na Polish):
Log in or register now. to view Spoiler content!
Gdyby ktoś miał problem z ustawieniem programu (czasem sprawia pewne problemy), to chętnie pomogę :)
 

hawkins

Nowy użytkownik
Dołączył
13 Styczeń 2014
Posty
1
Polubienia
0
#2
Dzięki wielkie. Twoja praca jest doceniona przez 30 użyszkodników (współpracowników), którzy twierdzą, że są za starzy żeby uczyć się angielskiego. :)

Pozdrawiam serdecznie.