OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35892
Reakcje/Polubienia
24974
Miasto
Trololololo
Leawo iTransfer - to profesjonalne narzędzie do przenoszenia danych zaprojektowane specjalnie dla urządzeń z systemem iOS, które pozwala na łatwe przesyłanie danych między urządzeniami z systemem iOS (iPod, iPhone, iPad) lub wśród urządzeń iOS, iTunes i komputerem.

Możemy przenosić takie dane jak aplikacje, filmy, muzykę, zdjęcia, książki, dzwonki itp.
http://programyzadarmo.net.pl/goto/158251
 

CarTon

Bardzo aktywny
Dołączył
10 Październik 2012
Posty
195
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
19°57'E - 50°03'N
Jeśli to kogoś zainteresuje to na stronie www "Komputer Świat" pokazali fotkę z kluczem do programu.
Często im się to zdarza przy okazji promocji z GotD. Zdobyłem już w ten sposób pare programów bo klucze pasowały do tych ze stron projektu.
Zapewne niebawem zoriętują się iż walneli gafę i usuną fotkę lub zmienią na taką z zamazanym kluczem.
Czy tym razem klucz jest przydatny ? Nie sprawdzę poniewaź ten program ( iTransfer ) mnie nie interesuje.
 

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
Witam !

Już niedługo na Bits Du Jour ten soft za darmo :)

Link i info :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35892
Reakcje/Polubienia
24974
Miasto
Trololololo
promocja ruszyła
 

Askanag

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
18 Październik 2012
Posty
1950
Reakcje/Polubienia
430
Kolejny konkurs: :) Leawo iTransfer FREE for 72 Hours

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
We współpracy z Leawo.com oferujemy iTransfer Leawo całkowicie bezpłatna dla naszych członków forum do 72 godzin. Wystarczy kliknąć na link poniżej strony gratisów które przekieruje Cię na swojej stronie internetowej, gdzie można wpisać swoje imię i adres e-mail, aby uzyskać tego wpisu.

Strona gratisów będzie aktywne 16 - 18 stycznia.
 

LechP

Bardzo aktywny
Dołączył
11 Grudnia 2010
Posty
170
Reakcje/Polubienia
73
To co napisał
CarTon napisał:
Jeśli to kogoś zainteresuje to na stronie www "Komputer Świat" pokazali fotkę z kluczem do programu.
Często im się to zdarza przy okazji promocji z GotD. Zdobyłem już w ten sposób pare programów bo klucze pasowały do tych ze stron projektu.
Zapewne niebawem zoriętują się iż walneli gafę i usuną fotkę lub zmienią na taką z zamazanym kluczem.
Czy tym razem klucz jest przydatny ? Nie sprawdzę poniewaź ten program ( iTransfer ) mnie nie interesuje.

jest także na
http://www.leawo.com/imediago/user-guide.html
 

sebas

Świeżak
Dołączył
10 Luty 2011
Posty
15
Reakcje/Polubienia
0
Działa Wam ta strona do klucza? U mnie jest strona z poprzednią promocją Leavo - PowerPoint to Video.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35892
Reakcje/Polubienia
24974
Miasto
Trololololo
Do góry