AudioVideo Leawo Music Recorder za darmo

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Leawo Music Recorder to program do przechwytywania i nagrywania dźwięku z komputera jak i z zewnętrznych źródeł audio.

Strona z promocją:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
music-recorder-l.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
music-recorder-120.jpg

Leawo Music Recorder is a highly-praised audio recording software app that can help music lovers easily get music from any audio source for free. It can record music and audio from both computer audio and input audio from Realtek High Definition Audio, Realtek Digital Input, etc. Also, it can act as streaming audio recorder and online music recorder to record computer audio and online music of YouTube, AOL Music, Last.fm, iTunes Radio, BBC audio, Pandora music, etc.

Assisted with recording Task Scheduler, this music recording software allows you to schedule recording upon preset recording start time and recording duration. You could use this Music Recorder to record any audio into MP3 or WAV format as you like. Not only act as audio recording software, this Music Recorder could also automatically download and add music tags like song title, album, artist, album cover, year and genre to recordings on base of powerful online music database. Meanwhile, this music recording software even allows you to adjust song tags manually via the internal music tag editor, play recordings and custom playlist for all recordings, apply recorded audios into iTunes in one click, etc.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
A

Anonymous

Kod przyszedł bardzo szybko. Tylko trzeba sprawdzić podczas rejestracji, czy nie pojawia się komunikat, że podany mail już został użyty, np. w jakiejś wcześniejszej promocji. Program rejestrujemy na stronie:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Tablice Rejestracyjne do Windows 7/64:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Z Archiwum X:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

ard

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
193
Reakcje/Polubienia
2
W tym problem, że wchodzę na podaną stronę rejestracyjną, a tam nie ma żadnego pola na podanie mojego maila. Są natomiast jakieś trzy produkty do kupienia po obniżonej cenie. :mad:
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
ard napisał:
W tym problem, że wchodzę na podaną stronę rejestracyjną, a tam nie ma żadnego pola na podanie mojego maila. Są natomiast jakieś trzy produkty do kupienia po obniżonej cenie. :mad:
Pewnie adblock Ci to blokuje. Wyłącz go i wtedy spróbuj.
 

ard

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
193
Reakcje/Polubienia
2
Tak to Adguard 5 blokował. Wyłączyłem go na 30 sekund i wpisałem podany adres do rejestracji. Pokazała się zupełnie inna strona niż przedtem. W polach podałem adres i kod przyszedł na maila. Wielkie dzięki. :ok
 
Do góry