Lenovo - problem z dźwiękiem

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9983
Reakcje/Polubienia
10618
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Dzień dobry :hi

Mam pewien problem i jako, że sam go nie mogę rozwiązać to zwracam się o pomoc.
Do rzeczy. Obiekt mych zmartwień to laptop Lenovo Legion Y520. Problem polega na tym, że zamiast dźwięku z głośników wydobywa się nieznośne charczenie. Sterowniki są zaktualizowane i wszystkie wtyczki i inne dziadostwa też. Laptop był na serwisie Lenovo i nic nie stwierdzili. Odesłałem go ponownie i już zakładam, że znowu powiedzą mi to samo, że jest ok i mam omamy czy inne wizje.
Sam problem pojawił się zaraz po zakupie ale sam się rozwiązał. Teraz powrócił i ma miejsce po kilkunastu/dziesięciu minutach użytkowania. Nie jest to problem zalegającej w głośnikach jakiejś dziwnej substancji czy ciała stałego.
Za wszystkie sugestie bardzo dziękuję :ty też a przetestuje je jak laptop do mnie wróci :francuz
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35910
Reakcje/Polubienia
25000
Miasto
Trololololo
Czasem te głośniczki nie charczą jak lapek jest w nienaturalnej pozycji, próbowałeś majtać lapkiem i sprawdzić
:?? .
Kiedyś miałem do kuknięcia lapka który jak stał na czymś twardym to grał i nie było problemów ale jak leżał na dywanie, kocu czy czymś miękkim to właśnie charczał + dodatkowo podczas odchylania ekranu wydawał takie dźwięki. Nie wiem co z nim było, pewnie kabelki, jak rozkręciłem i poprawiłem wtyczki to przestało. :klawik
 
Do góry