Letnia wyprzedaż gier na Steamie

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9947
Reakcje/Polubienia
10554
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Gry w promocji przecenione będą nawet o 80%. Nowa partia gier pojawia się codziennie o godzinie 19:00. Dodatkowo o godzinie 7:00 i 19:00 pojawiają się błyskawiczne oferty. Promocja trwa do 21. czerwca


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Dodatkowo przygotowano grę dzięki której można zdobyć kolejne rabaty na gry:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

dzalamidze

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Listopad 2012
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
witam, opłaca się kupno cs go na steamie? Czy są jakieś tańsze klucze dostepne w sieci?
 

Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
dzalamidze napisał:
witam, opłaca się kupno cs go na steamie? Czy są jakieś tańsze klucze dostepne w sieci?
Może się zdarzyć, że jeszcze będzie taniej na tej wyprzedaży, więc możesz poczekać do ostatniego dnia. Ja kupiłem za tyle samo na zimowej, ale jeszcze nawet nie grałem :dziwak Jak kupisz na Steam to masz pewność, że Ci jej nie zablokują.
 

dzalamidze

Nowy użytkownik
Dołączył
5 Listopad 2012
Posty
8
Reakcje/Polubienia
0
Elvis_JXL napisał:
Może się zdarzyć, że jeszcze będzie taniej na tej wyprzedaży, więc możesz poczekać do ostatniego dnia. Ja kupiłem za tyle samo na zimowej, ale jeszcze nawet nie grałem :dziwak Jak kupisz na Steam to masz pewność, że Ci jej nie zablokują.

ale w sklepach z kluczami taniej nie znajdę? Bo wolę kupić już dzisiaj ;-)
Na razie znalazłem 2 sklepy, w obu klucz jest po 43zł. Tak to wolę kupić sobie psc za 50zł, doładuję konto za 10 euro, kupie cs'a i starczy jeszcze na inną grę.
 
Do góry