Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

MBAM na 2 lata za 23 zł

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Polubienia
72
Autor tematu #1
https://pl.malwarebytes.com
Kup ... trzeba wybrać 2 lata
MBAM - cena 23zł za 2 lata. Taką cenę pokazuje, kilka osób kupiło i ponoć tak jest.
Roczna licencja w normalnej cenie.

PS.
Ale tutaj
Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć

1 rok jest za 11,08 - teoretycznie. Nie wiem czy to sklep czy jakaś strona innego rodzaju. Więc skoro oficjalny sklep ma za 2 lata w sumie niewiele drożej to chyba wybór jest jasny.

------
Nie kupowałem więc nie potwierdze

PS2
Oki, poprawione, thx

Ostatnia edycja:

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Polubienia
922
Pierwszy link nie działa bo prowadzi do Twojego koszyka

Proponuję tak:
https://pl.malwarebytes.com/products/

MBAM zakupione za 23 zł na dwa lata. Wprawdzie nie dla mnie i nic na tym nie zarobię ale okazja jest super.

Ps. Z tego drugiego linku bym nie korzystał bo to zakup od prywatnej osoby taki sam jakie można znaleźć na allegro.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
4769
Cena świetna, 23 złocisze za 2 lata :)

al

The janitor
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
1899
Ktoś nie wpisał "9" na końcu i stąd ta cena. Myślę, że "za darmo" byłoby ceną w porządku :szef

joa87

Bardzo aktywny
Polubienia
107
,,Za darmo" to troszkę za mało... Jednak zmniejszyli swoją wykrywalność, zachowałam ów soft, bo wierzę że się kiedyś polepszy...

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
4769

Leszek55

Bardzo aktywny
Polubienia
125
Nie wiem i nie dociekam bo- mnie się udało skorzystać.Pisał o 100 lickach znajomy co się już nie załapał stąd ten wrzut "coś wspominają" czy to fakt nie potwierdzam, faktem jest że już promocja nie działa i może gość "dociekał" bo nie doczekał :)-wniosek jak zawsze-promocje tak mają są i potem ich nie ma...Pzdr.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
4769
:)

Leszek55

Bardzo aktywny
Polubienia
125
Identyczny mail potwierdza że "promocja" była niezamierzona tylko spowodował to ich błąd- wygrani, mogą pochwalić za kulturę podejścia do sprawy ! Podobna sytuacja (nie są pierwsi i jedyni w podobnych pomyłkach) u innego wydawcy skutkowała tym że też przyznali się do pomyłki z ich strony ale potem oddawali kasę i wygaszali klucz, lub proponowali dopłatę do różnicy ceny z zachowaniem klucza. Tak całkiem prywatnie dodam (to tylko moja opinia) program ostatnio obniżył "loty" i z czołówki przeszedł do średniego poziomu-kółek nie urywa.Pzdr.Sorry okazuje się że teraz to nawet nie średniak tylko ostatnie miejsce na AV test.

Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
4769
Identyczny mail potwierdza że "promocja" była niezamierzona tylko spowodował to ich błąd- wygrani, mogą pochwalić za kulturę podejścia do sprawy ! Podobna sytuacja (nie są pierwsi i jedyni w podobnych pomyłkach) u innego wydawcy skutkowała tym że też przyznali się do pomyłki z ich strony ale potem oddawali kasę i wygaszali klucz, lub proponowali dopłatę do różnicy ceny z zachowaniem klucza. Tak całkiem prywatnie dodam (to tylko moja opinia) program ostatnio obniżył "loty" i z czołówki przeszedł do średniego poziomu-kółek nie urywa.Pzdr.Sorry okazuje się że teraz to nawet nie średniak tylko ostatnie miejsce na AV test.
Popracuja trochę nad detekcją malware + zoptymalizują program i będzie :ok