MBAM na 2 lata za 23 zł

Conti

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
28 Maj 2010
Posty
978
Reakcje/Polubienia
76
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Kup ... trzeba wybrać 2 lata
MBAM - cena 23zł za 2 lata. Taką cenę pokazuje, kilka osób kupiło i ponoć tak jest.
Roczna licencja w normalnej cenie.

PS.
Ale tutaj
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

1 rok jest za 11,08 - teoretycznie. Nie wiem czy to sklep czy jakaś strona innego rodzaju. Więc skoro oficjalny sklep ma za 2 lata w sumie niewiele drożej to chyba wybór jest jasny.

------
Nie kupowałem więc nie potwierdze

PS2
Oki, poprawione, thx
 
Ostatnia edycja:

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Pierwszy link nie działa bo prowadzi do Twojego koszyka
dFhOmAJ.png


Proponuję tak:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!



MBAM zakupione za 23 zł na dwa lata. Wprawdzie nie dla mnie i nic na tym nie zarobię ale okazja jest super.

Ps. Z tego drugiego linku bym nie korzystał bo to zakup od prywatnej osoby taki sam jakie można znaleźć na allegro.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
No i po promocji. Kto zdążył zakupić ten ma. :tancerzTeraz pozostali za 2 lata muszą zapłacić 239.25 zł.

Dzięki @Conti :ok
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24599
Miasto
Trololololo
Cena świetna, 23 złocisze za 2 lata :)
 

hocik

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
415
Reakcje/Polubienia
457
Miasto
szczecin
Ale już jest korekta na 239 zł, tak?

sorry, nie czytałem wpisu wyżej :facepalm
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9846
Reakcje/Polubienia
10470
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Ktoś nie wpisał "9" na końcu i stąd ta cena. Myślę, że "za darmo" byłoby ceną w porządku :szef
 

joa87

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
464
Reakcje/Polubienia
128
Miasto
Szczecin
,,Za darmo" to troszkę za mało... Jednak zmniejszyli swoją wykrywalność, zachowałam ów soft, bo wierzę że się kiedyś polepszy...
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
@Conti..super dzięki za info-udało się załapać na zakup w tej promocji-przy okazji coś wspominają że promo dotyczyło 100 licek-ot taki kaprys :).Pzdr.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24599
Miasto
Trololololo

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Nie wiem i nie dociekam bo- mnie się udało skorzystać.Pisał o 100 lickach znajomy co się już nie załapał stąd ten wrzut "coś wspominają" czy to fakt nie potwierdzam, faktem jest że już promocja nie działa i może gość "dociekał" bo nie doczekał :)-wniosek jak zawsze-promocje tak mają są i potem ich nie ma...Pzdr.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24599
Miasto
Trololololo
:)
em163dN.jpg
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Identyczny mail potwierdza że "promocja" była niezamierzona tylko spowodował to ich błąd- wygrani, mogą pochwalić za kulturę podejścia do sprawy ! Podobna sytuacja (nie są pierwsi i jedyni w podobnych pomyłkach) u innego wydawcy skutkowała tym że też przyznali się do pomyłki z ich strony ale potem oddawali kasę i wygaszali klucz, lub proponowali dopłatę do różnicy ceny z zachowaniem klucza. Tak całkiem prywatnie dodam (to tylko moja opinia) program ostatnio obniżył "loty" i z czołówki przeszedł do średniego poziomu-kółek nie urywa.Pzdr.Sorry okazuje się że teraz to nawet nie średniak tylko ostatnie miejsce na AV test.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35568
Reakcje/Polubienia
24599
Miasto
Trololololo
Identyczny mail potwierdza że "promocja" była niezamierzona tylko spowodował to ich błąd- wygrani, mogą pochwalić za kulturę podejścia do sprawy ! Podobna sytuacja (nie są pierwsi i jedyni w podobnych pomyłkach) u innego wydawcy skutkowała tym że też przyznali się do pomyłki z ich strony ale potem oddawali kasę i wygaszali klucz, lub proponowali dopłatę do różnicy ceny z zachowaniem klucza. Tak całkiem prywatnie dodam (to tylko moja opinia) program ostatnio obniżył "loty" i z czołówki przeszedł do średniego poziomu-kółek nie urywa.Pzdr.Sorry okazuje się że teraz to nawet nie średniak tylko ostatnie miejsce na AV test.
Popracuja trochę nad detekcją malware + zoptymalizują program i będzie :ok
 
Do góry