PC Tanie licencje - Microsoft Windows, Office w SCDKey, itp.

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24869
Miasto
Trololololo
Skoro rozmawiamy o PC Formacie to napiszę że ostatnio kupiłem ich gazetkę ze względu na płytę zawierającą Fall Creator Update, kupić musiałem bo Windows 10 nie chciał się zaktualizować :zmęczony a jak już kupiłem gazetkę to nagle się zaktualizował i to zanim otworzyłem PC Format :krzyk:sarkazm
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9950
Reakcje/Polubienia
10570
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Skoro rozmawiamy o PC Formacie to napiszę że ostatnio kupiłem ich gazetkę ze względu na płytę zawierającą Fall Creator Update, kupić musiałem bo Windows 10 nie chciał się zaktualizować :zmęczony a jak już kupiłem gazetkę to nagle się zaktualizował i to zanim otworzyłem PC Format :krzyk:sarkazm

Gazetę wykorzystasz jako papier do owijania prezentów świątecznych a z płyty robisz zegarek - bierzesz mechanizm ze wskazówkami, przyklejasz płytę jako tarczę, ze starej klawiatury wyciągasz wszystkie klawisze od F1 do F12 i przyklejasz do płyty jako znaczniki godzin.
Później możesz podarować jako prezent - masz przecież w co zapakować :winked
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4333
Reakcje/Polubienia
5732
Miasto
To tu to tam....
...a z płyty robisz zegarek - bierzesz mechanizm ze wskazówkami, przyklejasz płytę jako tarczę, ze starej klawiatury wyciągasz wszystkie klawisze od F1 do F12 i przyklejasz do płyty jako znaczniki godzin.
:winked
I tu az sie prosi zeby na takim zegarku dodac nieoficjalne "logo" windowsa: klawisze Alt, Ctrl oraz Delete jako trojkacik nad godzina 6... ;)
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4333
Reakcje/Polubienia
5732
Miasto
To tu to tam....
internet nie zapomina....
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Jeszcze jedna rzecz poki istnieje... w tym konkretnym przypadku, beneficjentem pirackiej kampanii jest firma Interia S.A., na co jendoznacznie wskazuje link do "dostawcy" (Czytaj: pirata wspierajacego/wspieranego przez Interie) :
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Ech... sponsoring .... a ja durny myslalem ze to tylko studentki...
 
Do góry