morele.net, TRZY problemy...

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
nie za bardzo się znam na tych zawiłościach, ale ponieważ byłem klientem owocowego sklepu to niepokoi mnie to, czy ktoś może sobie coś kupić na mój koszt? dodaję, że płaciłem z konta bankowego przelewami, pobranie kasy z konta wiąże się z kodem sms...
p.s. hasło do konta morele już zmieniłem
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9991
Reakcje/Polubienia
10624
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Przecież morele nic nigdy nie zapłaci bo to firma krakowska a krakusy jak wiadomo to sknery :sarkazm

A tak swoją drogą to jest to jedna z tych firm, która w przypadku popełnienia błędu na swoją niekorzyść zawsze anuluje zamówienie i na tym koniec. Parę innych sklepów w takich przypadkach albo wyśle jakiś kod zniżkowy na kolejne zakupy albo produkt przy którym się pojawił błąd sprzeda ze zniżką tak żeby zarówno sprzedający jak i kupujący byli zadowoleni.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
Usunąłeś konto w Morele.net? Twoje dane nie zostały w pełni skasowane i też wyciekły
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Fantastyczne ludzie hasła mają :kwiczy2 :zgon
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19204
Reakcje/Polubienia
55890
PS. moge...? Taki maly zaklad z @Grandalf (bo fizycznie jestesmy na tyle blisko ze moglbym z Nim wyskoczyc na ale w pubie): fistaszki przeciw nugetom ze ktorys nastepny etap bedzie: lomatkobosko, ale to samo stalo sie z kazda z firm wymienionych
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
i
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
o co nie kazdy kojarzy, wlamanie praktycznie mialo miesjce do GRUPY a nie SKLEPU...
Ja się zakładać nie zamierzam, ponieważ:
1. Ma takie same zdanie
2. Jeśli miałbym inne, to już byłbym na straconej pozycji :)

P.S. Spodobała mi się reklama z grupy-morele:

yebOW04.png
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
Prezes UODO zajmie się wyciekiem danych w Morele.net.
Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych informuje, że w związku z naruszeniem ochrony danych osobowych klientów sklepów internetowych należących do Morele.net Spółka z o.o., prowadzone są czynności zmierzające do oceny, czy działalność podmiotu odbywa się zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.


Każde naruszenie ochrony danych osobowych m.in. kradzież danych, wymaga zadbania o interesy osób, których dane dotyczą oraz dokładnego zbadania przyczyn tego naruszenia.
W ocenie Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w związku z naruszeniem zgłoszonym przez Morele.net Spółka z o.o., konieczne będą dalsze działania przewidziane przepisami o ochronie danych osobowych . W ramach oceny działalności Morele.net Prezes UODO będzie korzystała z uprawnień przewidzianych w RODO oraz ustawie o ochronie danych osobowych.

info:cyberdefense24.pl
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35921
Reakcje/Polubienia
25013
Miasto
Trololololo
436c674644486456557a6b3d_O5WAS0RvcVuv7GRKxv1fjKAQ5CiTKWH1.jpg


Źródło: Facebook grupa "Pomoc Techniczna Cegliego"
 

9jkxcDU533

Wygadany
Dołączył
7 Czerwiec 2010
Posty
96
Reakcje/Polubienia
4
Cyberbezpieczeństwo w praktyce.Dane osobowe
Od roku Morele molestuje spamem.
Nikt nie pomoże lepiej niż Ty!
Dzień dobry,
Mateusz zadał pytanie do produktu Montaż komponentów bez dodatkowego chłodzenia o treści:
"Czy na procesor zostanie nałożona pasta termoprzewodząca?"
Odpowiedz na pytanie i zgarnij mCOINy!Sprawdź też swoje konto mUSER
jak sądzę jest więcej odbiorców tego badziewia.
 
Do góry