AudioVideo MovieSaver za darmo

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18259
Reakcje/Polubienia
38575
Miasto
Gdzieś w Polsce
moviesaver4-120.jpg
MovieSaver 4


MovieSaver to program którym można pobierać filmy z YouTube, Google Video, YouTube, clipfish, MyVideo, VideoTube, MySpace, Metacafe, sevenload, ifilm, Blip.tv i Dailymotion.

MovieSaver 4 is a video downloader, which downloads a video from the internet just through entering the URL and saves it on your computer. With the software you are able to create your own video collection with clips from various portals.
Even better, MovieSaver also provides a media filter that allows the playback of flash files with any software player, which uses the Microsoft DirectShow-interface, e.g. the Windows Media Player.


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tadek59

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
4168
Reakcje/Polubienia
144
A

Anonymous

Widzę, że od pewnego czasu na Forum PzD panuje nowa moda? Czy chodzi o to, żeby do jednego i tego samego promo podać jak największą liczbę różnych linków? :szydera Skoro tak! To ja też się przyłączam do tej licytacji. Za darmo MovieSaver 4. :jezyk Tym razem na SoS. :klawik.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
A tak całkiem już poważnie. Licencja jest na rok.

Tablice Rejestracyjne do Windows 8/64:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Z Archiwum X:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Kamelka

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
18259
Reakcje/Polubienia
38575
Miasto
Gdzieś w Polsce
giveawayday napisał:
Widzę, że od pewnego czasu na Forum PzD panuje nowa moda? Czy chodzi o to, żeby do jednego i tego samego promo podać jak największą liczbę różnych linków? :szydera Skoro tak! To ja też się przyłączam do tej licytacji...
Pochwalony dla całej trójcy... :dziwak
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street

waldi

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
34611
Reakcje/Polubienia
60751
Pobrałem dzisiaj z linku Longinusa i przedłużył się termin ważności licencji do września 2015 r.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Do góry