MS Word: jak usunąć dziwne strzałki po punktatorach?

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Szukam i szukam i nie umiem znaleźć rozwiązania. A chodzi o strzałki, które automatycznie pojawiają mi się po punktatorach:
iW6ijAL5UQYlT.png

Jak je usunąć? Bardzo proszę o pomoc, bo Worda używam sporadycznie i nie umiem sobie sama poradzić. Myślałam najpierw, że odpowiada za to ten przycisk podobny do litery pi, ale klikanie w niego powoduje tylko, że wyświetla się jeszcze więcej dziwnych znaczków, a strzałki nie znikają:
i5Sdk2sCo5wo3.png

Na podglądzie wydruku wprawdzie ich nie ma, ale chciałabym wyłączyć ich wyświetlanie także podczas pisania.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Chyba nie o to chodzi. Nie chcę usuwać punktora, tylko te strzałki. W bibliotece nie mam takich strzałek, tylko samo czarne kółko. Na podglądzie wydruku też tych strzałek nie ma, więc one najwyraźniej wyświetlają się tylko pomocniczo, ale mi to przeszkadza i nie chcę ich widzieć.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
No przecież już w pierwszym poście napisałam, że klikanie w to nic nie daje. Ten przycisk był domyślnie wyłączony, jak w niego kliknę, to tylko pokazuje się jeszcze więcej dziwnych znaczków, a strzałki nie znikają.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Nie, nie znikają i był wyłączony od początku.
 

alchemia

Wygadany
Dołączył
30 Grudnia 2014
Posty
52
Reakcje/Polubienia
14
To jest znak tabulatora. Wyłącz wyświetlanie niewidocznych znaków.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
alchemia: no fajnie, ale jak mam to zrobić, skoro klikanie w ten znaczek "pi" nic nie daje?
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Uff, no nareszcie. Wielkie dzięki Anonim :D Nie sądziłam, że to aż w opcjach jest zaszyte.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
W takim razie dziękuję również użytkownikowi alchemia, ale bez wskazówek Anonima nie wiedziałabym, gdzie to wyłączyć :p
 
Do góry