myCollections - Spolszczenie

Darek Z

Nowy użytkownik
Reakcje/Polubienia
0
Jakaś wskazówka może, bo po wrzuceniu do folderu "Language" język polski nie wyświetla się w oknie programu ("Language")

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Reakcje/Polubienia
28423
Jakaś wskazówka może, bo po wrzuceniu do folderu "Language" język polski nie wyświetla się w oknie programu ("Language")
Program musi mieć gdzieś zaindeksowany wybór języków. Ale możesz to ominąć zmieniając nazwę pliku Polish.xaml na np. Italian.xaml i potem wybrać język włoski, a program ukaże się po Polsku ;)

Darek Z

Nowy użytkownik
Reakcje/Polubienia
0
Mam jeszcze jedno pytanie do użytkownika "fresta". Czy mogą wykorzystywać na stronie, którą prowadzę -
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
- Twoje spolszczenia. Jeśli tak, to jak podpisywać autora spolszczenia, np. "fresta", czy chcesz w inny sposób?

Darek Z

Nowy użytkownik
Reakcje/Polubienia
0
Program musi mieć gdzieś zaindeksowany wybór języków. Ale możesz to ominąć zmieniając nazwę pliku Polish.xaml na np. Italian.xaml i potem wybrać język włoski, a program ukaże się po Polsku ;)
Dziękuję za podpowiedź.

fresta

Bardzo aktywny
Reakcje/Polubienia
579
"Mam jeszcze jedno pytanie do użytkownika "fresta". Czy mogą wykorzystywać na stronie, którą prowadzę -
- Twoje spolszczenia. Jeśli tak, to jak podpisywać autora spolszczenia, np. "fresta", czy chcesz w inny sposób?"

Witam. Czy jest sens? Nowa wersja programu będzie już w j.polskim. Tak poinformował mnie deweloper programu.

Darek Z

Nowy użytkownik
Reakcje/Polubienia
0
"Mam jeszcze jedno pytanie do użytkownika "fresta". Czy mogą wykorzystywać na stronie, którą prowadzę -
- Twoje spolszczenia. Jeśli tak, to jak podpisywać autora spolszczenia, np. "fresta", czy chcesz w inny sposób?"

Witam. Czy jest sens? Nowa wersja programu będzie już w j.polskim. Tak poinformował mnie deweloper programu.
Dzięki, że się odezwałeś. Jeśli tak się sprawy mają, to czekamy na nowa wersję. Pozdrawiam.

Do góry