Najlepszy menadżer haseł: Dashlane vs LastPass vs 1Password vs RoboForm

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
Re: Best Password Manager: Dashlane vs LastPass vs 1Password

Najlepszy jest lastpass. Używam go już 3 lata, w tym 1 rok w wersji premium.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
Re: Best Password Manager: Dashlane vs LastPass vs 1Password

Sticky Password jest w porządku!
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Re: Best Password Manager: Dashlane vs LastPass vs 1Password

alberto napisał:
Sticky Password jest w porządku!
Też z niego cały czas korzystam i jestem zadowolony.
 

memnon

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
1632
Reakcje/Polubienia
3942
Re: Best Password Manager: Dashlane vs LastPass vs 1Password

Korzystałem z obu ...i kilku innych , obecnie używam LastPass ... ale jeśli miałbym go zamienić to tylko na Sticky .
I jeśli naprawią kilka drobiazgów z którymi miałem kłopoty to to zrobię od razu .
Najbardziej mi przeszkadzały jego "konflikty" z Sandboxie .
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35554
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
Re: Best Password Manager: Dashlane vs LastPass vs 1Password

SKIBA napisał:
Najlepszy jest lastpass. Używam go już 3 lata, w tym 1 rok w wersji premium.
Hasła w chmurze :kill :nie :nie wolno
 

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
Re: Best Password Manager: Dashlane vs LastPass vs 1Password

OXYGEN THIEF napisał:
SKIBA napisał:
Najlepszy jest lastpass. Używam go już 3 lata, w tym 1 rok w wersji premium.
Hasła w chmurze :kill :nie :nie wolno
A co teraz w chmurze nie masz. :jezyk Jedno hasło do sejfu z wszystkimi hasłami do stron. Owszem, zawsze jest ryzyko, chcociażby po ostatnim incydencie hakera, ale naszczęście zdobył tylko hashe haseł, a z tego co wiadomo to dadzą mu *****. Na wszelki wypadek zmieniłem hasło główne, jak zalecali twórcy od spraw bezpieczeństwa lastpass. :guma
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9845
Reakcje/Polubienia
10469
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Re: Best Password Manager: Dashlane vs LastPass vs 1Password

SKIBA napisał:
A co teraz w chmurze nie masz. :jezyk Jedno hasło do sejfu z wszystkimi hasłami do stron. Owszem, zawsze jest ryzyko, chcociażby po ostatnim incydencie hakera, ale naszczęście zdobył tylko hashe haseł, a z tego co wiadomo to dadzą mu galareta*. Na wszelki wypadek zmieniłem hasło główne, jak zalecali twórcy od spraw bezpieczeństwa lastpass. :guma

Widzę, że wszystko wartościujesz tak samo. Co z tego, że ktoś trzyma w chmurze jakieś mało istotne notatki, "sejwy" do gier albo przepis na szarlotkę od babci. Jak się włamią i to przepadnie to mała strata. Trochę inna sprawa jest ze zdjęciami - czasem może być szkoda jak przepadną ale hasła nigdy nie powierzyłbym chmurze. To są moje klucze do różnych miejsc i trzymam je przy sobie.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35554
Reakcje/Polubienia
24589
Miasto
Trololololo
Re: Best Password Manager: Dashlane vs LastPass vs 1Password

SKIBA napisał:
OXYGEN THIEF napisał:
SKIBA napisał:
Najlepszy jest lastpass. Używam go już 3 lata, w tym 1 rok w wersji premium.
Hasła w chmurze :kill :nie :nie wolno
A co teraz w chmurze nie masz. :jezyk Jedno hasło do sejfu z wszystkimi hasłami do stron. Owszem, zawsze jest ryzyko, chcociażby po ostatnim incydencie hakera, ale naszczęście zdobył tylko hashe haseł, a z tego co wiadomo to dadzą mu galareta*. Na wszelki wypadek zmieniłem hasło główne, jak zalecali twórcy od spraw bezpieczeństwa lastpass. :guma
LastPass akurat miał kilka włamań na chmurę gdzie trzymają hasła wszystkich korzystających z tego programu, gdyby te włamania nie były poważne to raczej nie nalegali by na ich zmianę + pamiętaj o tym że dev nie zawsze powie całą prawdę i tylko prawdę :guma bo dużo może na tym stracić. :guma
 

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
Re: Best Password Manager: Dashlane vs LastPass vs 1Password

Wiem, OXYGEN THIEF, ale mam dodatkową warstwę zabezpieczającą konto w wersji premium, a mianowicie aplikację Seasame. Aplikacja na komputer działa bardziej precyzyjnie niż kody SMS. Generuje ona w kilku przebiegach skomplikowane hasło jednorazowe o długości 30 znaków i do tego szyfrowane, więc nawet jak skopiujesz te hasło do schowka haker musiałby się natrudzić, by je złamać. Może nie jest aż tak bezpieczny jak token sprzętowy, ale zawsze daje to dodatkową ochronę, jesli ktoś wykradnie mi hasło główne.
 

tofana

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Luty 2013
Posty
3505
Reakcje/Polubienia
857
Miasto
Boogie Street
Re: Best Password Manager: Dashlane vs LastPass vs 1Password

Używam Sticky Password Premium (bez synchronizacji z chmurą) i sobie bardzo chwalę.
Na urządzeniach mobilnych używam LastPass i też jestem zadowolona (na moje nie ma StickyPassword).
Dodam, że w obu tych menadżerach haseł nie trzymam haseł do kont bankowych itp. Te trzymam tylko w głowie.
Natomiast jak nawet ktoś wykradnie hasła do kont na różnych forach, to mój świat nie runie. mam nadzieję. :scratch
 

SKIBA

Bardzo aktywny
Dołączył
13 Lipiec 2015
Posty
307
Reakcje/Polubienia
4
Re: Best Password Manager: Dashlane vs LastPass vs 1Password

tofana napisał:
Używam Sticky Password Premium (bez synchronizacji z chmurą) i sobie bardzo chwalę.
Na urządzeniach mobilnych używam LastPass i też jestem zadowolona (na moje nie ma StickyPassword).
Dodam, że w obu tych menadżerach haseł nie trzymam haseł do kont bankowych itp. Te trzymam tylko w głowie.
Natomiast jak nawet ktoś wykradnie hasła do kont na różnych forach, to mój świat nie runie. mam nadzieję. :scratch
Czy w Sticky Password Premium masz możliwość ustawienia logowania dwuetapowego tak jak w lastpass?
 

deathsmear

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2017
Posty
23
Reakcje/Polubienia
98
Miasto
Egypt
I use Dashlane with 4 good features:

1-Two step verification
2-Autologin to websites with chrome extension
3-Cloud storage & syncronization across my android phone
4-Active dark web monitoring of my email address

But i didn't keep highly sensitive accounts ( credit ,...) as i think that cloud storage is risky whatever it is dashlane or others
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
To me Sticky Password Premium is the best after trying: Dashlane, 1Password and Last Pass.
I don`t like the idea to grant internet access to my password db so i use always an offline password manager in order to preserve safety.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:
Do góry