Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

Najlepszy skaner antywirusowy za free?

d0r0t@

Bardzo aktywny
Polubienia
26
Autor tematu #1
Mniej więcej 3 x w miesiącu skanuję sobie system za pomocą Malwarebytes i Emsisoft Emergency Kit Scanner, ale nigdy niczego nie znajdują. Zastanawiam się, czy jest jakiś dokładniejszy, darmowy skaner, żeby sobie sprawdzić, czy faktycznie system jest czysty. Zależy mi, aby był w miarę prosty w obsłudze, nie dla jakichś nerdów czy innych geeków ;)

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Polubienia
3412
Mniej więcej 3 x w miesiącu skanuję sobie system za pomocą Malwarebytes i Emsisoft Emergency Kit Scanner, ale nigdy niczego nie znajdują. Zastanawiam się, czy jest jakiś dokładniejszy, darmowy skaner, żeby sobie sprawdzić, czy faktycznie system jest czysty. Zależy mi, aby był w miarę prosty w obsłudze, nie dla jakichś nerdów czy innych geeków ;)
Darmowy do zastosowań niekomercyjnych, bezinstalacyjny (wersja portable).
Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć

Bardziej szczegółowy opis

Ostatnia edycja:

d0r0t@

Bardzo aktywny
Polubienia
26
Autor tematu #3
Trochę średnio mi się podoba, że aby pobrać darmową wersję tego Dr.Web trzeba zaznaczyć:
Zgadzam się na wysyłanie do Doctor Web statystyk powiązanych z procesem skanowania i ze sprzętem oraz oprogramowaniem mojego PC
:(
Może ktoś jeszcze poleci coś ciekawego?

d0r0t@

Bardzo aktywny
Polubienia
26
Autor tematu #6
@BURY71 A AdwCleaner to nie jest w zasadzie prawie to samo co Malwarebytes? Skanery online raczej niespecjalnie... HitmanPro nie znam, więc sobie sprawdzę, dzięki :)
@al - dziękuję

Ostatnia edycja:

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Polubienia
3412
Trochę średnio mi się podoba, że aby pobrać darmową wersję tego Dr.Web trzeba zaznaczyć:
Zgadzam się na wysyłanie do Doctor Web statystyk powiązanych z procesem skanowania i ze sprzętem oraz oprogramowaniem mojego PC
Może ktoś jeszcze poleci coś ciekawego?
Możesz pobrać aktualną wersję

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
4627
:kwiczy2 a jaki skaner takich czy innych danych nie zbiera :?? Rosjanie czyli ludzie od Doctor Web przynajmniej informują o tym na stronie ponieważ wiedzą że nikt nie czyta warunków korzystania z programu podczas jego uruchamiania/instalacji. Zapewne w warunkach korzystania innych programów tego typu również jest to napisane.

Polubienia
3
@BURY71 A AdwCleaner to nie jest w zasadzie prawie to samo co Malwarebytes? Skanery online raczej niespecjalnie... HitmanPro nie znam, więc sobie sprawdzę, dzięki :)
@al - dziękuję
@al - dziękuję
ESET Online Scanner to normalny skaner ,można do pobrać min. tutaj ,podobnie jak HitmanPro :
;

Grandalf

Bardzo aktywny
Fąfel
Polubienia
4846

d0r0t@

Bardzo aktywny
Polubienia
26
Autor tematu #11
W ustawieniach Malwarebytes i Emsisoft Emergency Kit można odznaczyć opcję wysyłania informacji/statystyk. Czy mam rozumieć, że to pic na wodę?

spamtrash

Bardzo aktywny
Polubienia
2299
Zawsze mozna uzyc bezplatnego skanera Roman i Synwowie, jesli sie nie chce zrewanzowac dostawcy oprogamowania zabezpieczajacego przez wysylanie mu potencjalnych sampli zeby sobie chociaz ulepszyl swoj produkt (i zabezpieczyl sie przez powstajacymi nowinkami).

Nie zbiera zadnych danych , umozliwia wejscie na filmweba bez reklam a swoj model biznesowy opiera po prostu na kopaniu kryptowaluty na kompie jesli obciazenie procka osiaga mniej niz 97%:jaranko

Przy okazji wlasnie doszedlem do wniosku ze okreslenia" sep" oraz "Janusz Biznesu" sa strasznie seksistowskie i nie przystaja do sytuacji, gdzie bardziej odpowiedznie byloby moze "Madka Polka".

PS: KAZDY program anty BEDZIE wysylal sample potencjalnych zagrozen do Tworcy. Programy ( i wersje) bezplatne BEDA wysylaly probki by zarobic choc w ten sposob i zabezpieczyc innych. Oni tez maja udzial i tworza tresci, a ze maja tez horom curke, to chca w jakis sposob wyjsc na swoje.

Ostatnia edycja: