Nauka tworzenia stron z zastosowaniem najnowszych standardów.

m4cios

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
24
Znacie jakieś ciekawe poradniki dotyczące tworzenia stron www od zera do pro :p ? Mogą być płatne, jednak warte swojej ceny i bardzo zależałoby mi także nad budowaniem stron najlepiej przy użyciu darmowych narzędzi, czyli zamiast Photoshopa na ten przykład GIMP itd.
 

m4cios

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
24
Jak jest tu jakiś szpec to byłbym naprawdę wdzięczny za chronologiczną listę tematów do opanowania w tej dziedzinie ... Nie chciałbym się zabrać od tyłka strony, na naukę mam czas bliżej nieokreślony, chcę się temu poświęcić na poważnie. Kwestie, które na bank chciałbym zgłębić to HTML/CSS/PHP/MySQL jakieś bootstrapy i dostosowywanie strony pod urządzenia mobilne. Załóżmy, że jestem kompletnie zielony, stawiam piwo nie tyle za konkretne poradniki, co za wyszczególnioną listę kwestii do opanowania wraz z ich kolejnością.

EDIT:
Niejaki, ta strona
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
wygląda naprawdę interesująco... cała wiedza zgromadzona tutaj jest za free?
 

m4cios

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
141
Reakcje/Polubienia
24
No miałem się już w tym temacie nie wypowiadać, gdyż po wstępnych oględzinach uznałem go za wyczerpany, ale co tam... Raz jeszcze wielkie dzięki dla Ciebie Niejaki :), nie znałem tej strony, a jest genialna <3.
 
Do góry