Netgate Spy Emergency 19 czy warto się zainteresować ?

A

Anonymous

Witam wszystkich, szukam opinii o programie Spy Emergency 19, ktoś używał, testował ? Jest to skuteczne ? Interfejs jest fajny, po polsku. Na pewno jest cięższy np. od Zemana Antimalware, tyle zauważyłem :zaciesz
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24870
Miasto
Trololololo
Re: Netgate Spy Emergency 19

yankes42 napisał:
Witam wszystkich, szukam opinii o programie Spy Emergency 19, ktoś używał, testował ? Jest to skuteczne ? Interfejs jest fajny, po polsku. Na pewno jest cięższy np. od Zemana Antimalware, tyle zauważyłem :zaciesz
Mniej znany program ale powinien być dobry choć oczywiście nie tak dobry jak Malwarebytes, HitmanPro, Zemana.W testach udziału raczej nie brał.
 
A

Anonymous

Re: Netgate Spy Emergency 19

Tak myślałem, ładny jest, ale tak sobie patrze w procesy to trochę ciężki. Skanowałem nim komputer, nie znalazł nic, a powinien :) Mam taki katalog, który ma kilka "wynalazków", Zemana, MbAM i Kaspersky zawsze go wyłapują (ale np. Dr Web już nie)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24870
Miasto
Trololololo
Re: Netgate Spy Emergency 19

yankes42 napisał:
Tak myślałem, ładny jest, ale tak sobie patrze w procesy to trochę ciężki. Skanowałem nim komputer, nie znalazł nic, a powinien :) Mam taki katalog, który ma kilka "wynalazków", Zemana, MbAM i Kaspersky zawsze go wyłapują (ale np. Dr Web już nie)
Musisz liczyć się też z tym że programy antimalware to nie wyrocznie i czasem mogą pokazać za dużo czyli FP ale skoro jesteś pewny że to "wynalazki" to ok.
 
A

Anonymous

Re: Netgate Spy Emergency 19

OXYGEN THIEF napisał:
yankes42 napisał:
Tak myślałem, ładny jest, ale tak sobie patrze w procesy to trochę ciężki. Skanowałem nim komputer, nie znalazł nic, a powinien :) Mam taki katalog, który ma kilka "wynalazków", Zemana, MbAM i Kaspersky zawsze go wyłapują (ale np. Dr Web już nie)
Musisz liczyć się też z tym że programy antimalware to nie wyrocznie i czasem mogą pokazać za dużo czyli FP ale skoro jesteś pewny że to "wynalazki" to ok.

:guma No, jestem pewny. FP to faktycznie zmora niektórych takich programów. Jeśli jesteśmy czegoś pewni, to pół biedy, ale jeśli nie to trzeba się trochę nagooglać, żeby wszystko sprawdzić. Np. Dr Web znalazł mi 8 "zagrożeń" - wszystkie exe z pakietu Iobita. Co ciekawe, najbardziej nie spodobał mu się Smart Defrag :zaciesz
 
A

Anonymous

Re: Netgate Spy Emergency 19

yankes42 napisał:
Tak myślałem, ładny jest.
Yankes ferie się zaczęły ?? Ładna to musi być kobieta...a soft o którym piszesz to zwykła atrapa.
 
A

Anonymous

Re: Netgate Spy Emergency 19

Hornet napisał:
yankes42 napisał:
Tak myślałem, ładny jest.
Yankes ferie się zaczęły ?? Ładna to musi być kobieta...a soft o którym piszesz to zwykła atrapa.

Nie, ostatnie ferie to miałem jakieś 25 lat temu :zaciesz Tak się spodziewałem, że ten soft "tylko wygląda", ale tak sobie czegoś szukam nowego (bo mi się już ikonki w trayu opatrzyły :wariat ).
 
A

Anonymous

Re: Netgate Spy Emergency 19

yankes42 napisał:
ale tak sobie czegoś szukam nowego (bo mi się już ikonki w trayu opatrzyły :wariat ).
Yankes nie idź tą drogą...Zemana ma dobrą wykrywalność (trochę gorzej z usuwaniem) nic lepszego (oprócz Hitmana) nie znajdziesz.
 
A

Anonymous

Re: Netgate Spy Emergency 19

Hornet napisał:
yankes42 napisał:
ale tak sobie czegoś szukam nowego (bo mi się już ikonki w trayu opatrzyły :wariat ).
Yankes nie idź tą drogą...Zemana ma dobrą wykrywalność (trochę gorzej z usuwaniem) nic lepszego (oprócz Hitmana) nie znajdziesz.
Zgadzam się... Zostaje przy Zemanie (na wymiane mam MbAM Premium). Hitmana też miałem (był chyba najdokładniejszy, zawsze dorzucił jakieś "ciastko", wykrywał podobnie do Adwcleanera), ale już nie mogę go używać. :zawsty
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35820
Reakcje/Polubienia
24870
Miasto
Trololololo
Re: Netgate Spy Emergency 19

yankes42 napisał:
Hornet napisał:
yankes42 napisał:
ale tak sobie czegoś szukam nowego (bo mi się już ikonki w trayu opatrzyły :wariat ).
Yankes nie idź tą drogą...Zemana ma dobrą wykrywalność (trochę gorzej z usuwaniem) nic lepszego (oprócz Hitmana) nie znajdziesz.
Zgadzam się... Zostaje przy Zemanie (na wymiane mam MbAM Premium). Hitmana też miałem (był chyba najdokładniejszy, zawsze dorzucił jakieś "ciastko", wykrywał podobnie do Adwcleanera), ale już nie mogę go używać. :zawsty
Ciastka to możesz sobie za pomocą przeglądarki kasować, swoją drogą u mnie też HitmanPro pokazywał tylko ciastka.
 
A

Anonymous

Zgadza się, ciastka to nie problem. Mi tam jeszcze coś znalazł, jak chodziłem nie tam gdzie potrzeba :zaciesz, chociaż nie mam pewności czy nie było też FP (nie było potrzeby sprawdzania).
 
Do góry