Newsy ze świata gier

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
Mamy dział Gier z Promocji, Gier darmowych, ale brakowało moim zdaniem przydatnych nowinek związanych z grami. Tak więc otwieram nowy temat aby tą lukę wypełnić. Starajcie się jednak wstawiać konkretne treści z któryych można skorzystać, a nie takie że za tydzień będzie nowa gra

Sony udostępnia oprogramowanie Firmware Updater dla systemu Windows, aby umożliwić użytkownikom aktualizację kontrolera bezprzewodowego DualSense bez PS5

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
Sony zaczęło podobno komunikować się z podlegającymi deweloperami w sprawie przygotowywania dem dla subskrybentów PS Plus Premium. Zgodnie z anonimowymi raportami, wszyscy programiści pracujący nad grami, które kosztują co najmniej 34 dolary, będą musieli udostępniać graczom także wersje próbne o czasie trwania nie krótszym niż 2 godziny. Ma to dotyczyć nie tylko gier AAA, ale także tak zwanych indyków premium.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9956
Reakcje/Polubienia
10582
Miasto
Somewhere over the rainbow.
@Grandalf mam do Ciebie pytanie jako do autora tematu. Piszesz żeby dodawać konkretne treści a nie info że za tydzień będzie nowa gra a w następnym poście piszesz kiedy będzie nowa gra :sarkazm
Czyli jeśli znajduję gdzieś datę premiery gry to dodawać czy nie :myśli2
Jeśli coś źle zrozumiałem z pierwszego postu to mea culpa i niepotrzebnie zawracam gitarę :)
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
@Grandalf mam do Ciebie pytanie jako do autora tematu. Piszesz żeby dodawać konkretne treści a nie info że za tydzień będzie nowa gra a w następnym poście piszesz kiedy będzie nowa gra :sarkazm
Czyli jeśli znajduję gdzieś datę premiery gry to dodawać czy nie :myśli2

Masz rację, złapałem się we własne sidła :hehe

Bardzo podobało mi się wcześniejsze Diablo i jak zobaczyłem że ma się pojawić darmowa wersja na Mobile, PC to chciałem aby inni też o tym wiedzieli. Od teraz będę pamiętał, Mea Culpa :yes master
 
Do góry