NitroFlare - jak pobierać bez czekania?

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1050
Reakcje/Polubienia
1433
wita!
dziś zakończył żywot ZippyShare skąd ściągałem książki i został tylko NitroFlare. Problem jest taki, że NitroFlare pozwala ściągnąć jeden plik na 3 godziny (i to 20kb/s)
Znacie jakiś sposób na obejście tego 3 godzinnego ograniczenia - bo po ponownym uruchomieniu komputera nadal pamięta że zgrywałem chwilę wcześniej (może sprawdza nazwę komputera:/?)
(Używam WindScribe)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35845
Reakcje/Polubienia
24897
Miasto
Trololololo
wita!
dziś zakończył żywot ZippyShare skąd ściągałem książki i został tylko NitroFlare. Problem jest taki, że NitroFlare pozwala ściągnąć jeden plik na 3 godziny (i to 20kb/s)
Znacie jakiś sposób na obejście tego 3 godzinnego ograniczenia - bo po ponownym uruchomieniu komputera nadal pamięta że zgrywałem chwilę wcześniej (może sprawdza nazwę komputera:/?)
(Używam WindScribe)
Pierwszy raz słyszę o nitroflare także chyba mało popularny. Zmień IP i usuń ciastka może to pomoże :scratch , widzę że mają premium więc to pewnie też pomoże :sarkazm
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
523
Reakcje/Polubienia
401
wita!
dziś zakończył żywot ZippyShare skąd ściągałem książki i został tylko NitroFlare. Problem jest taki, że NitroFlare pozwala ściągnąć jeden plik na 3 godziny (i to 20kb/s)
Znacie jakiś sposób na obejście tego 3 godzinnego ograniczenia - bo po ponownym uruchomieniu komputera nadal pamięta że zgrywałem chwilę wcześniej (może sprawdza nazwę komputera:/?)
(Używam WindScribe)
Poszukać tego samego na innym szybszym hostingu a jak nie pobierasz dużo i chcesz w miare cene to np filefox.pl obsługuje nitroflare
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55847
wita!
dziś zakończył żywot ZippyShare skąd ściągałem książki i został tylko NitroFlare. Problem jest taki, że NitroFlare pozwala ściągnąć jeden plik na 3 godziny (i to 20kb/s)

Swego czasu pobierałem korzystając z generatora linków (już go nie ma), ale przykładowo debridlech:

Simply enter your file link and our advanced leech script will download it to our server, for free, without you needing a premium account.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zapewne można znaleźć jeszcze inne
 

yyy

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
12 Maj 2013
Posty
523
Reakcje/Polubienia
401
..zajebiścię drogi
Jak ktoś przewala tb danych to cena faktycznie nie jest dobra ,ale jak ktoś raz na jakiś czas szuka książki i nie chce mu się męczyć z limitami to ok 20 zł za 100gb do wykorzystania bez limitu czasu chyba lepsza opcja niż kupić premke na miesiąc na nitro za 15 usd.
 
Ostatnia edycja:
Do góry