Nortony.pl-najtańsze klucze w sieci .

kagar54

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
588
Reakcje/Polubienia
22
Miasto
Okolice Przemyśla
W sklepie Nortony.pl można kupić bardzo tanio klucze do Norton Internet Security 2013 PL 1 Rok jak również na 180 dni , oraz Norton 360 v 6.0 PL 1 Rok .
Klucze są dobre sprawdziłem osobiście , kupiłem 1 klucz do Norton 360 v 6.0 PL przed świętami i drugi na początku stycznia i do dzisiaj wszystko jest OK.
Klucze rejestruje się na stronie Nortona więc myślę że wszystko jest legalne.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

kinimoD

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Maj 2012
Posty
668
Reakcje/Polubienia
2
Ceny rzeczywiście ciekawe. Zastanawiają mnie jednak dwie rzeczy. Po co płacić za wersję 180 dni jak można mieć ją za darmo? Druga sprawa to starsza wersja, przy trialach 180 dni nowa wersja bez problemu działała z kluczem ze starszej. Ciekawe czy przy rocznych licencjach też tak jest.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24905
Miasto
Trololololo
a mi się wydaje że te wersje 180 dni to są właśnie te promocyjne, gość postawil sobie Wirtualną maszynkę i klepie licki na sprzedaż Na wirtualnej maszynce typu VirtualBox można naklepać licek do bólu czyli norton dożywotnio.Z rocznymi też tak może być, dajmy na to do jakiegoś kompka był dodany instalatorek z nortonem na rok, a gość teraz leci na wirtualnej maszynce i klepie licki.Ceny są duuuuuuuuuuużo niższe niż kupując ze str.producenta, aż za dużo niższe.
Po co płacić za wersję 180 dni jak można mieć ją za darmo?
ale nie każdy wie o takich stronkach z promocjami.
 
A

Anonymous

Ale trzeba przyznać, że ceny kuszą i zapewne wiele osób kupi tam kluczyki.
 

free-lancer

Świeżak
Dołączył
3 Grudnia 2012
Posty
25
Reakcje/Polubienia
0
Już o tym pisałem, ale raz jeszcze odradzam... Jakiś czas temu skusilem sie na licke roczna i okazało sie, ze klucz był już wcześniej wykorzystany...
Po złożeniu reklamacji po ponad 3 tygodniach na szczęście otrzymałem zwrot kasy
Ale i tak przestrzegam...
 

kagar54

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
588
Reakcje/Polubienia
22
Miasto
Okolice Przemyśla
free-lancer nie napisałes czy kupiłeś w tym sklepie czy w innym , ja kupiłem 2 klucze i są dobre , a poza tym kupując coś dużo taniej zawsze trzeba się liczyć z pewnym ryzykiem , nie chcesz za 20 zł kup za 150 , bedziesz miał pewne że nie ryzykujesz .
 

taharios

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Styczeń 2013
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Kupiłem w nortony.pl 2 dni temu.
Na stanie magazynowym pokazuje się 6 sztuk i powinno przyjść po 3 minutach od zaksięgowania wpłaty.

Dostałem potwierdzenie zaksięgowania wpłaty z transferuj.pl, ale póki co 0 odzewu.
Nie dostałem klucza, nie dodzwoni się bo ma wyłączony telefon, gg niedostępne, na mail nie odpowiada.

Normalnie bym nie kupił ale widziałem, że na tym forum zachwalacie więc się skusiłem.
Czekam do max 72 godzin i zobaczymy.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24905
Miasto
Trololololo
Przedmiot zamówiony w sklepie internetowym

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
dostarczamy za pośrednictwem poczty elektronicznej w ciągu 24-48h, jeśli miałby ulec przedłużeniu to maksymalnie do 72h i o tym fakcie powiadomimy stosowną wiadomością, jednocześnie na stronie produktu wyświetlana jest ilość kluczy licencyjnych dostępna natychmiast.
 

taharios

Nowy użytkownik
Dołączył
30 Styczeń 2013
Posty
4
Reakcje/Polubienia
0
Czyli mimo, że jest 6 sztuk dostępnych natychmiast, a gdy ja kupowałem było 8 - to i tak nic nie doszło.
Minęło 48h ok, czekamy dalej. Pewnie będzie do 72h lub wcale - ale o tym fakcie również nie dostałem żadnego info.

Póki co bym uważał z dalszym zakupem.
 

terieron

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
227
Reakcje/Polubienia
7
Po mimo kwitnącego biznesu Nortonów za 2 dychy na Allegro(przy całej "legalności" funkcjonowania takich sprzedawców na tym portalu) i dezaktywacji klucza przy nastepnej reinstalacji-istnieje duże prawdopodobieństwo, że za pół roku możesz otrzymać wezwanko na komendkę i przesłuchanie w ramach pomocy prawnej dla jednej z prokuratur z centralnej polski działającej na podstawie doniesienia pewnej firmy reprezentującej jeszcze większą firmę...
I po przedstawieniu przez dzielnego i żwawego pana Młodszego Posterunkowego pełnej dokumentacji zakupu(łącznie z datą,godziną,IP i formą płatności,oraz listy kilkudziesięciu podobnych klientów),po mimo zapewnień, że nie wnosisz roszczeń wobec "nieuczciwego" sprzedawcy esd-tak, czy siak spełniasz przesłanki użytkownika nielegalnego oprogramowania, co zostaje w systemie i daje pewne możliwości.Nawet legalne, zakupione klucze zbiorowe wykorzystane i dystrybuowane w niezgodny sposób (chociażby ze względu na obszar lub formę dystrybucji) z ToC i EULA producenta-stają się nielegalne i rodzą skutki prawne.
Dlatego radzę poszukać raczej jakąś promocję w tym stylu:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Bo myślę, że wątpie aby Symantec jako dobry dziadunio z USA pozwalał długo na sprzedaż za 3 dychy programów, które w ich sklepie są za 190 zł.
O czym donosi znający te fakty z autopsji autor tego postu.
:klawik.
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
Masz racje :) takowe klucze pewnie pochodzą z lewych źródeł np. zakupy dla firm trialów itp. Później pewnie odbywa się ta cała procedura instalacji na wirtualnym i wyciągania :dziwak
 

spamcop

Świeżak
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
20
Reakcje/Polubienia
0
Mechanizm działania i atmosfera co najmniej zastanawiająca (ale może to trudności obiektywne):

1. IMO cena za niska. Jeśli posrednik kupował by klucze za taka cenę od Symanteca, z pewnościa nie byłby jedyny w Polsce, bo są wieksi dystrybutorzy w Polsce. Wiec ofert byłoby więcej. Ja sam handluje softem i zawsze jest cena za ktorą kupujesz i cena sugerowana. Zazwyczaj producent sugeruje 20-40% zysku i taka jest cena sugerowana dla end usera. Jeśli więc odejmiemy od tej smiesznie niskiej ceny 20-40% to, przepraszam za ile Symantec sprzedaje te licencje? za 15 PLN? Prosze mnie nie rozsmieszac :jezyk

2. Dzialalność, bez mozliwosci kontaktu? Wyslalem maila dotyczacego legalnosci, aktualnych moich nortonow, przedluzen tymi kluczami, ktore sprzedaje ta firma - od 14 dni bez odpowiedzi. GG nie odpowiada, telefon też, mail rowniez. Trochę to dziwne, ale przecież nie ma oowiązku odpowiadania kazdemu :)

3. Nie jest zakazany handel oprogramowaniem, przez specjaliste od sprzedaży detalicznej ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach, kopania piasku, żwiru itp....... hmmm

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Ciekawe na ile jest to legalne działanie wzgledem licencjodawcy (symantec)? Ale nie ma się jak dowiedzieć, choć brak odpowiedzi może nasuwać pewne przemyślenia.

Napiszcie prosze (osoby ktore kupiły klucze), co się wyświetla w panelu nortona, po aktywacji, czy aby nie przypadkiem trial? ;)
Bo jesli klucz jest legalny to nie ma prawa byc TRIAL (wejscja testowa). Przedluzanie triala trialem jest nielegalne, a już sprzedawanie takich licencji to kryminał. To samo tyczy się sprzedaży licencji grupowych (bez zezwolenia licencjodawcy). I przede wszystkim, dla legalnego klucza, bieg licencji ma byc od dnia aktywacji przez kupujacego, a nie dnia zakupu. Bardzo to ciekawe, wiec bede obserwowal rozwój sytuacji :)

Zobaczymy jak dlugo bedzie ta promocja w sieci.
 

Manila

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
15 Październik 2012
Posty
1213
Reakcje/Polubienia
58
terieron napisał:
Bo myślę, że wątpie aby Symantec jako dobry dziadunio z USA pozwalał długo na sprzedaż za 3 dychy programów, które w ich sklepie są za 190 zł.
O czym donosi znający te fakty z autopsji autor tego postu.
:klawik.
Oferta - NIS za 2 dychy - dość długo wisiała, więc można? Można :jezyk
 

kagar54

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
19 Listopad 2010
Posty
588
Reakcje/Polubienia
22
Miasto
Okolice Przemyśla
spamcop napisał:
Napiszcie prosze (osoby ktore kupiły klucze), co się wyświetla w panelu nortona, po aktywacji, czy aby nie przypadkiem trial? ;)
Bo jesli klucz jest legalny to nie ma prawa byc TRIAL (wejscja testowa).

Zobaczymy jak dlugo bedzie ta promocja w sieci.

U mnie jak do tej pory klucze działają (2 Nortony 360),na obydwóch pokazuje ponad 300 dni co zgadza się z datą zakupu , mam nadzieję ze nic się już nie zmieni przecież rejestruje się go na stronie Symanteca i jak by coś było nie tak to by się już chyba do tej pory połapali.
Obserwuję tę stronę i tych kluczy trochę im schodzi no i wszyscy je rejestrują ,jeżeli jeszcze nie poblokowali to chyba jest OK.
 
Do góry