Notoryczne manipulacje w moim profilu ze strony administracji forum programyzadarmo.net.pl...

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
... okazuje się jednak, że nie ma nic za darmo.

Pomimo tego, że już kilkukrotnie zwracałem uwagę na to, że ktoś z administracji wchodzi na mój profil i dokonuje w nim zmian, oraz mimo otrzymanych na czacie zapewnień, że już więcej nikt mi nie będzie grzebał w moim profilu a więc "moja rozczochrana" może być spokojna, dzisiaj widzę że ponownie ktoś tych zmian dokonał.

Zaczęło się od tego, że komuś się nie spodobało to, że oprócz tego awataru z okiem nic nie miałem dodane w moim profilu. Powklejał mi więc w stopce i w ustawieniach konta różnego rodzaju mądrości, filmików i odpowiednich do swojego poziomu wpisów dotyczących jego zainteresowań.
Ile razy w sumie takie edycje mojego profilu miały miejsce, nie wiem. Po którymś razie ja sam w końcu dodałem ten obrazek z uśmiechniętą świnką. Dzisiaj wchodząc na swoje konto z zamiarem dodania kolejnej informacji o ulubionych programach (czyli w temacie w którym najczęściej coś umieszczam), zauważyłem że komuś znów się coś nie podoba.

1. Jeżeli więc tak bardzo moja osoba komuś tu przeszkadza, to proszę powiedzieć mi to w tym temacie w sposób otwarty.
2. Proszę też o wskazanie w tym temacie osoby - bądź też osób - która(e) jest(są) za to odpowiedzialna(e).
 

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
2183
Reakcje/Polubienia
2555
Miasto
Kraków
Hej @Jarom , opisałeś historię wręcz niewiarygodną. Edycja profilu, stopki brzmi to naprawdę bardzo poważnie :scratch
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Hej @Jarom , opisałeś historię wręcz niewiarygodną. Edycja profilu, stopki brzmi to naprawdę bardzo poważnie :scratch
Dlatego rodzi to poważne obawy dotyczące prywatności i szeroko rozumianego bezpieczeństwa na tym forum.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35918
Reakcje/Polubienia
25008
Miasto
Trololololo
... okazuje się jednak, że nie ma nic za darmo.

Pomimo tego, że już kilkukrotnie zwracałem uwagę na to, że ktoś z administracji wchodzi na mój profil i dokonuje w nim zmian, oraz mimo otrzymanych na czacie zapewnień, że już więcej nikt mi nie będzie grzebał w moim profilu a więc "moja rozczochrana" może być spokojna, dzisiaj widzę że ponownie ktoś tych zmian dokonał.

Zaczęło się od tego, że komuś się nie spodobało to, że oprócz tego awataru z okiem nic nie miałem dodane w moim profilu. Powklejał mi więc w stopce i w ustawieniach konta różnego rodzaju mądrości, filmików i odpowiednich do swojego poziomu wpisów dotyczących jego zainteresowań.
Ile razy w sumie takie edycje mojego profilu miały miejsce, nie wiem. Po którymś razie ja sam w końcu dodałem ten obrazek z uśmiechniętą świnką. Dzisiaj wchodząc na swoje konto z zamiarem dodania kolejnej informacji o ulubionych programach (czyli w temacie w którym najczęściej coś umieszczam), zauważyłem że komuś znów się coś nie podoba.

1. Jeżeli więc tak bardzo moja osoba komuś tu przeszkadza, to proszę powiedzieć mi to w tym temacie w sposób otwarty.
2. Proszę też o wskazanie w tym temacie osoby - bądź też osób - która(e) jest(są) za to odpowiedzialna(e).
@Jarom, sprawdziłem w logach i nikt Tobie w profilu nie grzebał oczywiście od momentu gdy napisałem -spokojna twoja rozczochrana - , jedyne co to została skasowana rozmowa innego użytkownika w postach profilowych ale już ją przywróciłem.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
@OXYGEN THIEF samo nic się nie dopisuje ani też samo nie kasuje.
Tyle z mojej strony w temacie "nikt".

Były wstawiane niby mądrościowe sentencje, linki do strony z zainteresowaniami tego kogoś, oraz jakieś inne dopiski.
Sytuacja powtarza się już od jakiegoś czasu.

Oświadczam też, że nikt z moich znajomych nie zna mojego hasła ani nawet loginu do konta. Nigdy też nie logowałem się w obecności innych osób na swoim koncie ani nawet nie dokonywałem w obecności takich osób jakiegokolwiek wpisu.
Nikt - i to dosłownie - poza mną nie korzysta z mojego komputera.

To tak gdyby komuś przyszło do głowy coś podobnego.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35918
Reakcje/Polubienia
25008
Miasto
Trololololo
@OXYGEN THIEF samo nic się nie dopisuje ani też samo nie kasuje.
Tyle z mojej strony w temacie "nikt".

Były wstawiane niby mądrościowe sentencje, linki do strony z zainteresowaniami tego kogoś, oraz jakieś inne dopiski.
Sytuacja powtarza się już od jakiegoś czasu.

Oświadczam też, że nikt z moich znajomych nie zna mojego hasła ani nawet loginu do konta. Nigdy też nie logowałem się w obecności innych osób na swoim koncie ani nawet nie dokonywałem w obecności takich osób jakiegokolwiek wpisu.
Nikt - i to dosłownie - poza mną nie korzysta z mojego komputera.

To tak gdyby komuś przyszło do głowy coś podobnego.
Sprawdziłem w logach i my czyli MOD i ADM nic nie grzebaliśmy.Sprawdziłem logi do 10 stycznia.Świniaka w podpisie pamiętam że miałeś.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Mam nadzieję, że przynajmniej Ty tego nie robisz. W takim razie robi to niestety ktoś z Twojej ekipy.
Wcześniejsze sytuacje (czyli te sprzed świnki) były jeszcze przed 10 stycznia. I to jakiś czas.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35918
Reakcje/Polubienia
25008
Miasto
Trololololo
Mam nadzieję, że przynajmniej Ty tego nie robisz. W takim razie robi to niestety ktoś z Twojej ekipy.
Wcześniejsze sytuacje (czyli te sprzed świnki) były jeszcze przed 10 stycznia. I to jakiś czas.
Od czasu gdy napisałem na czacie o spokojnej rozczochranej nic nie było modyfikowane w Twoim profilu, oczywiście piszę tutaj o modyfikowaniu przez czerwono zielonych.

Sprawdziłem też Twoje logi i sam dzisiaj grzebałeś w swoim profilu od 25 Styczeń 2020 o godzinie 19:01 do 25 Styczeń 2020 o godzinie 19:50 a wcześniej 14 grudnia 2019.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
Sprawdziłem też Twoje logi i sam dzisiaj grzebałeś w swoim profilu od 25 Styczeń 2020 o godzinie 19:01 do 25 Styczeń 2020 o godzinie 19:50

To co zrobiłem dzisiaj, to zmieniłem awatar po tym, jak zobaczyłem że ktoś usunął tę grafikę:

gtqx08e.jpg


a wcześniej 14 grudnia 2019.
Przecież napisałem:
Po którymś razie ja sam w końcu dodałem ten obrazek z uśmiechniętą świnką.

Zdaje się że wolisz jednak swoją prawdę, czyli kosztem prywatności użytkowników i ich bezpieczeństwa będziesz bronił i ukrywał tych którzy tej prywatności i bezpieczeństwu zagrażają. To nie tylko stoi w sprzeczności z etyką ale też z prawem.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35918
Reakcje/Polubienia
25008
Miasto
Trololololo
Sprawdziłem też Twoje logi i sam dzisiaj grzebałeś w swoim profilu od 25 Styczeń 2020 o godzinie 19:01 do 25 Styczeń 2020 o godzinie 19:50

a wcześniej 14 grudnia 2019.
Przecież napisałem:
Po którymś razie ja sam w końcu dodałem ten obrazek z uśmiechniętą świnką.

Zdaje się że wolisz jednak swoją prawdę, czyli kosztem prywatności użytkowników i ich bezpieczeństwa będziesz bronił i ukrywał tych którzy tej prywatności i bezpieczeństwu zagrażają. To nie tylko stoi w sprzeczności z etyką ale też z prawem.

@Jarom , mój błąd, w logach Administracji/Moderacji nie było nic o edycji Twojego profilu, sprawdzałem 2 razy ale taka informacja widoczna jest po kliknięciu Change Log - w Twoim profilu.

Z mojej strony przepraszam za takie zachowanie (choć to akurat nie ja edytowałem).

Osoba która dokonała edycji Twojego profilu odezwie się do Ciebie w tym temacie.

Dzięki i jeszcze raz przepraszam.
 

Jarom

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
23 Wrzesień 2016
Posty
3893
Reakcje/Polubienia
1228
@Jarom , mój błąd, w logach Administracji/Moderacji nie było nic o edycji Twojego profilu, sprawdzałem 2 razy ale taka informacja widoczna jest po kliknięciu Change Log - w Twoim profilu.

Z mojej strony przepraszam za takie zachowanie (choć to akurat nie ja edytowałem).

Osoba która dokonała edycji Twojego profilu odezwie się do Ciebie w tym temacie.

Dzięki i jeszcze raz przepraszam.
Gdyby nie to, że na pierwszym razie się nie skończyło, nawet nie poruszałbym tego jakiś już czas temu na czacie.
Gdyby nie to, że po kolejnym razie i kolejnym zasygnalizowaniu problemu na czacie problem znów wystąpił, nie byłoby tego tematu...

Dzięki w ogóle za zainteresowanie problemem i za tę reakcję, bo zaczynałem już poważnie wątpić w jakąkolwiek normalność.
Czasami ma się po prostu dość...
 
Do góry