Narzędzia O&O DiskImage Pro za darmo

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37264
Reakcje/Polubienia
33668
pack-142x200.png
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
11

O&O DiskImage Professional – to narzędzie służące do tworzenia obrazów (kopii ) dysków twardych/wybranych partycji, które następnie można wykorzystać do szybkiego przywrócenia danych na przykład w razie awarii systemu operacyjnego, utraty ważnych plików itp. O&O DiskImage Professional poza przywracaniem całych dysków/partycji umożliwia także przywrócenie wybranych pojedynczych plików oraz klonowanie dysków/partycji. Obraz partycji stworzony w programie możemy skompresować co pozwoli zaoszczędzić miejsca na dysku twardym i zapisać w zaszyfrowanym pliku, dodatkowo O&O DiskImage Professional Edition pozwala zapisać utworzone kopie na partycjach, dyskach twardych, nośnikach wymiennych takich jak CD/DVD/Blu-Ray/HD-DVD/pamięciach przenośnych itp.Dzięki funkcji „One-click-imaging” tworzenie kopii zapasowej jest jeszcze prostsze.


Dzięki unikalnej funkcji Machine Independent Restoration ( MIR ) możemy utworzyć kopię danych znajdujących się na 1 komputerze i przywrócić ją na innym o takiej samej konfiguracji.

Kopię przygotowaną w programie O&O DiskImage Professional możemy uzupełniać bez konieczności tworzenia nowego obrazu.Program posiada także funkcję automatycznego tworzenia kopii.

O&O DiskImage 11 Professional
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

I tutaj info:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19144
Reakcje/Polubienia
55677
Widzisz tam może z serii 11 wyższą wersję, od podanej przeze mnie?
12 nie zarejestrujesz na serialu z promocji.

Ty sobie możesz podawać swoich wersji 15 ,ja wolę pobierać z zaufanego zródła!
:szydera
zstg09S.gif

A to "https.........dl6.oo-software.com/........./LiveUpdate/............setup.exe" niby co jest? Warez?
Widzisz https i domene :zaciesz

Wrzuciłem BuildPE. Taki sam jak z promocji, tylko po angielsku :)

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry