Och och, zły admin usunął moje posty :)

E

eufrasiox

message for OXYGEN THEF
Info: https://programyzadarmo.net.pl/thre...aj-malwarebytes-premium-lifetime.37497/page-2
Zasady konkursu: 1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Premium Malwarebytes. 2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim. 3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy którzy zarejestrowali się przed ogłoszeniem konkursu. 4.Zakończenie konkursu odbędzie się pierwszego lutego 2019.

these are the original rules of the contest

why do you delete my entry?
Do you create new rules when you want?
Is this a forum only for Poles?
I go every day in the forum, I like to read about many topics that are here.
unfortunately I do not know Polish language
nor does English
I have to use Google translator and it's not perfect
so it is very difficult for me to actively participate.
with these unexpected changes in the contests
and this exclusion to foreigners
you are not generating anything good.
you've wasted my time
for not respecting the original rules
very bad:mad::mad:

I see that it has also been deleted
my comment on the bitdefender contest
I have complied with the rules of the contest
you should not erase me
this way of proceeding is very wrong
I followed the rules of the contest
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25019
Miasto
Trololololo
message for OXYGEN THEF
Info: https://programyzadarmo.net.pl/thre...aj-malwarebytes-premium-lifetime.37497/page-2
Zasady konkursu: 1.Napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać Premium Malwarebytes. 2. Komentarz w języku Polskim lub Angielskim. 3. W konkursie mogą brać udział użytkownicy którzy zarejestrowali się przed ogłoszeniem konkursu. 4.Zakończenie konkursu odbędzie się pierwszego lutego 2019.

these are the original rules of the contest

why do you delete my entry?
Do you create new rules when you want?
Is this a forum only for Poles?
I go every day in the forum, I like to read about many topics that are here.
unfortunately I do not know Polish language
nor does English
I have to use Google translator and it's not perfect
so it is very difficult for me to actively participate.
with these unexpected changes in the contests
and this exclusion to foreigners
you are not generating anything good.
you've wasted my time
for not respecting the original rules
very bad:mad::mad:
Message for You

1: https://programyzadarmo.net.pl/thre...lwarebytes-premium-lifetime.37497/post-277101
2: Check Your profile, https://programyzadarmo.net.pl/search/3226/ I see only Giveaway Posts.

3.Forum rules (number 35)

Administracja forum ProgramyZaDarmo (programyzadarmo.net.pl) zastrzega sobie prawo do kasowania postów konkursowych użytkowników którzy TYLKO odwiedzają forum w celu brania udziału w konkursach i nie przyczyniają się do rozwoju forum poprzez dodawanie ciekawych newsów, pomaganie innym użytkownikom itp.

Now ask Yourself, are You real PZD member or only Giveaway member :scratch
 
Ostatnia edycja:

tommyusa2000

Wygadany
Dołączył
18 Październik 2015
Posty
42
Reakcje/Polubienia
17
Mój post został usunięty, nie rozumiem dlaczego. Może i jestem mało aktywnym użytkownikiem ale nie uważam że biorę udział tylko w konkursach. Wchodzę w kontakt z innymi użytkownikami na prywatnych rozmowach, szukam licencji, dawałem również tematy dotyczące zamiany licencji. Trochę słabo - zważywszy że przejrzałem konkurs i znalazłem osoby z zerowymi statystykami , albo conajmniej biedniejszymi niż moje. Zatem może spróbuję jeszcze raz i wypowiem się dlaczego chciałbym wygrać licencję:


Otóż bardzo zależy mi na udziale w konkursie i wygraniu licencji ponieważ licencja płatna ma tzw: „real time protection”. Ponadto program jest lekki i szybki. Mam trochę dość klasycznych antywirusów które w znaczący sposób spowalniają komputer. Malwarebytes stanowiłby wystarczającą ochronę mojego komputera. Korzystałem z wersji próbnej nieraz i byłem zachwycony szybkością tego programu oraz skutecznością z jaką wykrywa zagrożenia. Z ogromną przyjemnością wyposażył bym swojego blaszaka w ten soft jednocześnie pozbywając się innych źródeł ochrony. Moim zdaniem Malwarebytes premium to wystarczająca ochrona. Osobiście nigdy się nie zawiodłem. Gotów byłbym nawet kupić wersję wieczystą o ile taka byłaby w sprzedaży.



Mam nadzieję że moje uzasadnienie udziału w konkursie jest wystarczające. 
Jednocześnie obiecuję poprawę jeśli moja aktywność na forum jest niewystarczająca. Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów :) Miłego weekendu :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25019
Miasto
Trololololo
Are these publications to win gifts?
should you look better
I even did some more that was erased
You must include me in the contests
I am a member of the forum

https://programyzadarmo.net.pl/threads/antywirus-dla-ciebie-zbiór-promocji-av-is.12937/page-100#post-193062
https://programyzadarmo.net.pl/threads/problem-laptop.35257/#post-251730
No, like i said before please check Your profile and take a look how many Giveaway posts you have.That's all :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25019
Miasto
Trololololo
Mój post został usunięty, nie rozumiem dlaczego. Może i jestem mało aktywnym użytkownikiem ale nie uważam że biorę udział tylko w konkursach. Wchodzę w kontakt z innymi użytkownikami na prywatnych rozmowach, szukam licencji, dawałem również tematy dotyczące zamiany licencji. Trochę słabo - zważywszy że przejrzałem konkurs i znalazłem osoby z zerowymi statystykami , albo conajmniej biedniejszymi niż moje. Zatem może spróbuję jeszcze raz i wypowiem się dlaczego chciałbym wygrać licencję:


Otóż bardzo zależy mi na udziale w konkursie i wygraniu licencji ponieważ licencja płatna ma tzw: „real time protection”. Ponadto program jest lekki i szybki. Mam trochę dość klasycznych antywirusów które w znaczący sposób spowalniają komputer. Malwarebytes stanowiłby wystarczającą ochronę mojego komputera. Korzystałem z wersji próbnej nieraz i byłem zachwycony szybkością tego programu oraz skutecznością z jaką wykrywa zagrożenia. Z ogromną przyjemnością wyposażył bym swojego blaszaka w ten soft jednocześnie pozbywając się innych źródeł ochrony. Moim zdaniem Malwarebytes premium to wystarczająca ochrona. Osobiście nigdy się nie zawiodłem. Gotów byłbym nawet kupić wersję wieczystą o ile taka byłaby w sprzedaży.



Mam nadzieję że moje uzasadnienie udziału w konkursie jest wystarczające. 
Jednocześnie obiecuję poprawę jeśli moja aktywność na forum jest niewystarczająca. Pozdrawiam serdecznie wszystkich forumowiczów :) Miłego weekendu :)
Lepsze zerowe statystyki niż takie gdzie 90% postów to - daj, daj, daj, daj, daj - a może już czas abyś Ty sam coś dał :scratch , ot tak po prostu za nic :) .Sam zresztą przecież kiedyś miałeś zerowe statystyki.

Wiem że Tobie bardzo zależy na udziale w konkursie, taka licencja to gratka :ok ale jak sobie poczytałem Twoje wpisy konkursowe to zauważyłem że we wszystkich Tobie bardzo zależało na wygranej.

Obiecujesz poprawę :myśli2, całkiem możliwe ale jednak poczekam na efekty :klawik

Miłego również :)
 
E

eufrasiox

I've already shown you that I have publications that are not to win. some more erased by my problem with the language,
I have many PM with other friends here
we help each other.
but if you insist
in not considering myself a member of the forum

then I am not a member of the forum
thank you

I'm really very disappointed
I do not care about winning these licenses
they are never for me
I give them to friends and family
I help people, especially those who have no money
that's why I try to win licenses.
I fix computers of people who have no money
I give software to people who do not have money
without asking for anything in return
I do not accept money or gifts, just friendship.
so you can not say that I'm selfish
maybe the selfish one is you (ask yourself the question)
after three years entering every day
in this fantastic forum
I find this
I'm disappointed
you have turned 10 years of joy
in a day of disappointment.
there are many ways to help
not just publishing.
I help people
So my conscience is very calm
thanks a lot for nothing
 
E

eufrasiox

besides you make fun
(Och och, zły admin usunął moje posty :)
Very bad friend, very bad.
:zlosc:zlosc:zlosc:zlosc:zlosc:zlosc:zlosc
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Wtrące "trzy słowa" w temacie mimo że dyskusja tutaj przedstawiona jest jakby bardziej "osobista" ale jednak dostępna na forum-więc (?).Pierwsze słowo to- program Malwarebytes nie jest obecnie tak skuteczny (ostatnie rankingi ma słabe) więc nie tragedia jak nie wygra się :). Skoro koledze tak zależy na programie to dość nieuważnie śledzi wpisy na Forum gdzie jak pisze -jest aktywny duchowo :) bo niedawno szło kupić dwuletnią lickę za 29 zł (co okazało się w końcu błędem ze strony sprzedającego Malwarebytes ) jednak na tym błędzie skorzystało mnóstwo osób i Firma to zaakceptowała bo to była ich wpadka ! Drugie,trzecie i następne słowo biorąc udział w konkursie ma się tylko i aż -nadzieję na wygraną- a nie pewność że wygram i potem rozdam potrzebującym! Też lubię pomagać i pomagam bezinteresownie bo to jest super (!) a to Forum ma też taki między-innymi cel, i zakładam że skoro się startuje w konkursie to najczęściej że nie bardzo mamy kesz na dany program, ten co ma kasę to zwyczajnie go sobie kupi. Tak sobie myślę że Ci wszyscy uczestnicy konkursu też jak i Ty miły kolego są w "potrzebie i ich historie też są wzruszające" a mimo to takiego rabanu nie robią.Przemyśl na spokojnie czy warto było taką "gównoburzę" robić bo jednak z tego co wyczytać idzie-racji nie masz a wkurzyć potrafisz.
 
E

eufrasiox

Wtrące "trzy słowa" w temacie mimo że dyskusja tutaj przedstawiona jest jakby bardziej "osobista" ale jednak dostępna na forum-więc (?).Pierwsze słowo to- program Malwarebytes nie jest obecnie tak skuteczny (ostatnie rankingi ma słabe) więc nie tragedia jak nie wygra się :). Skoro koledze tak zależy na programie to dość nieuważnie śledzi wpisy na Forum gdzie jak pisze -jest aktywny duchowo :) bo niedawno szło kupić dwuletnią lickę za 29 zł (co okazało się w końcu błędem ze strony sprzedającego Malwarebytes ) jednak na tym błędzie skorzystało mnóstwo osób i Firma to zaakceptowała bo to była ich wpadka ! Drugie,trzecie i następne słowo biorąc udział w konkursie ma się tylko i aż -nadzieję na wygraną- a nie pewność że wygram i potem rozdam potrzebującym! Też lubię pomagać i pomagam bezinteresownie bo to jest super (!) a to Forum ma też taki między-innymi cel, i zakładam że skoro się startuje w konkursie to najczęściej że nie bardzo mamy kesz na dany program, ten co ma kasę to zwyczajnie go sobie kupi. Tak sobie myślę że Ci wszyscy uczestnicy konkursu też jak i Ty miły kolego są w "potrzebie i ich historie też są wzruszające" a mimo to takiego rabanu nie robią.Przemyśl na spokojnie czy warto było taką "gównoburzę" robić bo jednak z tego co wyczytać idzie-racji nie masz a wkurzyć potrafisz.
thanks for your answer
I do not care about the contest
if I care about the unjust exclusion
 
E

eufrasiox

this conversation has been moved here by
OXYGEN THEF (very intelligent)
I did not start it here
it's not about whether or not I'm a good person
it's about my unfair disqualification in a contest
Of course I write, I need, I need ...
these are just phrases to participate.
but as always ,
Some district attorney appears looking for evidence to accuse.
I repeat
this was originally a message
for OXYGEN THEF
He has moved it here.
I have given evidence that I participate in the forum
but he has continued to exclude me.
It's about that, nothing more.
but he does not answer
it does not matter anymore
total disappointment
I leave the forum
I will not answer anymore
thanks to everyone
especially some good friends that I have met here
see you never
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4345
Reakcje/Polubienia
5744
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25019
Miasto
Trololololo
Nie wiem dlaczego ale zawsze jak widze majfrenda z kasztan IT to zawsze mi sie zalacza automatyczny tryb sprawdzajacy.

Nie to zebym sie czepial, ale drogi majfrend albo klamie TUTAJ, albo klamal w
-
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
piszac ze mial starego ale chce nowego Acronisa
-
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
piszac ze stary MBAM yl za ciezki ale teraz nowy ma szanse na jego kompie
-
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
odnosnie Kryptela ze go potrzebuje do ochrony swoich danych
-
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
piszac ze mu przyspieszy giercowanie.
Najśmieszniejsze jest w tym wszystkim to że na innym forum EN od dawna wiszą jego trade listy programów do wymiany, miałem o tym nie pisać no ale jednak napisałem :zgon
 
Do góry