Office 2019 39 $ Windows 10 free

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5497
Reakcje/Polubienia
4008
Miasto
Polska

al

Marszałek Forum
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
22 Lipiec 2012
Posty
9850
Reakcje/Polubienia
10471
Miasto
Somewhere over the rainbow.
Jak te inne oferty o które pytałeś. Za tą kasę uda Ci się kupić samego offica a tu jeszcze Windowsa Pro dają za darmo :sarkazm
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5497
Reakcje/Polubienia
4008
Miasto
Polska
dziękuję, odpowiedzi rewelacja ... :zaciesz
właściwie to nie powinienem niczego więcej oczekiwać ...
odpowiedzieliście nie mnie, ale wszystkim, bo to jest forum, prywatny folwark właścicieli, jak wynika z regulaminu, aczkolwiek całe szczęście, że myślenie jest własnością prywatną użytkowników ...
miłego dzionka :zaciesz
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
dziękuję, odpowiedzi rewelacja ... :zaciesz
właściwie to nie powinienem niczego więcej oczekiwać ...
odpowiedzieliście nie mnie, ale wszystkim, bo to jest forum, prywatny folwark właścicieli, jak wynika z regulaminu, aczkolwiek całe szczęście, że myślenie jest własnością prywatną użytkowników ...
miłego dzionka :zaciesz
Przeciez bylo to juz tyle razy walkowane ze.... RLY?
Odpowiedz: licka jest albo duplikatem oryginalu albo polomowym refubishmentem. Masz co do tego nader jasna informacje na stronie do ktorej podales linka.
Walkowany temat od XP, poprzez 7 (o, np tu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
)

Co do samej strony:
niechluj. Strona "niby" z hong kongu, ale obowiazuje "irish law"? Strona istnieje jakies pol roku, ale to zombie po zmarlym scamie. Poza tym, zanim zapytales na forum - na pewno czytales ich T&Cs? Nic tam nie zwrocilo Twojej uwagi?
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5497
Reakcje/Polubienia
4008
Miasto
Polska
Przeciez bylo to juz tyle razy walkowane ze.... RLY?
Odpowiedz: licka jest albo duplikatem oryginalu albo polomowym refubishmentem. Masz co do tego nader jasna informacje na stronie do ktorej podales linka.
Walkowany temat od XP, poprzez 7 (o, np tu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
)

Co do samej strony:
niechluj. Strona "niby" z hong kongu, ale obowiazuje "irish law"? Strona istnieje jakies pol roku, ale to zombie po zmarlym scamie. Poza tym, zanim zapytales na forum - na pewno czytales ich T&Cs? Nic tam nie zwrocilo Twojej uwagi?
---
dzięki, to po pierwsze ...
w ogóle nie czytałem i nie sprawdzałem, bo musiałem odejść od kompa; chłodzenie chroboli niemiłosiernie :gwiazdy (nie mogę doczekać się wymiany), tak więc odechciało mi się zgłębiać temat;
generalnie nie wszystko czytam, sprawdzam, śledzę na PzD ... mam spore zaległości, praktycznie nie do odrobienia ... tak więc zapytałem kontrolnie, nie sądząc, że ktoś odpowie i tutaj niespodzianka ... :szok są odpowiedzi ... więc podziękowałem podwójnie :zaciesz ; dałem nawet pochwały (za starania) pomimo, że ktoś starał się wyzłośliwić :zaciesz ... tyle tylko, że temat nie jest tego warty ...
coż, przyjąłem na klatę mą cherlawą, alleluja i do przodu :makumba
 
Ostatnia edycja:
Do góry