remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
ON1 Effects 10.5

Tylko przez ograniczony czas możesz uzyskać ON1 Effects 10.5 (pierwotnie wydany w 2015 roku) za darmo! ON1 Effects 10.5 to w pełni funkcjonalny program pełen efektów fotograficznych dla komputerów Mac lub Windows, zawiera setki niesamowitych ustawień, filtrów i narzędzi do edycji które pomogą Ci stworzyć coś wspaniałego! Programu możesz używać jako samodzielnej aplikacji lub jako wtyczki do Adobe Photoshop lub Lightroom.

For a limited time only, you can get ON1 Effects 10.5 (originally released in 2015) absolutely free! Effects 10.5 is a full-featured photo effects app for Mac or Windows with hundreds of incredible presets, filters, and editing tools to help you create any look you want! It's a $59.99 value and yours for free with no limitations. You can use it as a standalone app or as a plug-in for Adobe Photoshop or Lightroom. Just complete the form below to get it now. Also, don't miss the downloadable bonus video and practice file below!
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2143
Reakcje/Polubienia
2604
Zastanawia mnie ten ograniczony czas :scratch .. toż program jest darmowy ..np.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

.. wielkość pliku jest taka sama jak niby z promocji .... w obu przypadkach nie potrzeba aktywacji ..
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Mam zainstalowaną wersję ON1 Effects Free 10.5.1. Teraz zainstalowałem wersję promocyjną ON1 Effects 10.5.2.
Różnica jest w możliwościach ustawień "Presets" i "Filters". W dzisiejszej promocji jest więcej, ale może to wynikać z z wyższej wersji. W nazwie jednak jest zaznaczone Free co może świadczyć o ograniczeniach.
 
Do góry