Ostrzegamy przed ostrzegamy.online

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35924
Reakcje/Polubienia
25018
Miasto
Trololololo
Niniejszym chcialem niesmialo przylaczyc sie do Niebezpiecznika i ostrzec przez portalem
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
czyli koparka (krypto) waluty Ojca Gzypka, niech mu bentleye od bezdomnych na wode przemieniona w wache jezdza...
Posluze sie cytatem z rzeczonego niebezpiecznika: "portalu ostrzegamy.online nie tworzą specjaliści przez co jest w nim wiele niebezpiecznych uproszczeń oraz poważnych błędów merytorycznych i (przynamniej w zakresie bezpieczeństwa komputerowego) serwis pozbawiony jest użytecznej wiedzy dla przeciętnego Polaka, a czasem wręcz zachęca do bezsensownych z punktu widzenia bezpieczeństwa IT działań w ramach “ochrony” przed zagrożeniami."

Poniewaz dzielimy sie tutaj prywatnymi opiniami, to moim skromnym zdaniem jezeli:
a) zalozono portal za 15 tysia;
b) fundacja Taty Gzypka dostala prawie pol banki
a+b=416000-15000= wynagrodzenia dla redaktorow, ksiedza biskupa wraz z malzonka i dziatkami oraz szwagra kolegi organisty, ktorego wujenka byla przedszkolanka ale obecnie pracuje w Centrum Kryzysowym NATO dzieki rekomendacji Misiewicza:jaranko

Ja ze swojej strony, ZA DARMO, moge napisac na ten portal ciekawy artykul o przemocy finansowo-psychologicznej w malych spolecznosciach polegajacej na zmuszaniu wiernych do sprzatania kosciola, "co laska nie mniej niz", odmowie pochowku na cmentarzy zawiadywanym przez lokalnego katabasa i inne takie...
W ogole mam troche materialow na tych emo-transwestytow potepiajacych innych trans i przyginajacych do pracy w czarnej sukience z dymiaca torebka...:zawsty

tekst bardziej merytoryczny:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


@OXYGEN THIEF : sam zdecyduj czy zostawic tu, czy przeniesc do bulwersow, bo ja nie moglem zdecydowac.
Zostawiam tutaj :papież
cyber-jesus-479x600.jpg
 
Do góry