Elvis

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
21 Czerwiec 2012
Posty
2304
Reakcje/Polubienia
850
Backup-and-Recovery-380.png

Paragon Backup & Recovery 16 jest łatwym w obsłudze programem do tzw. backupu czyli do tworzenia kopii zapasowych systemu, partycji i dysków. Dzięki unikalnemu interfejsowi użytkownika i wskazówkom program jest doskonałym narzędziem zarówno dla raczkującego użytkownika komputera jak profesjonalisty . Z Backup & Recovery 16 można ustawić skomplikowane procedury tworzenia kopii zapasowych łatwo i szybko jak nigdy dotąd.
Paragon Backup & Recovery 16 is an advanced backup and safeguarding software that enables private users to perform complex backup tasks with ease.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Rejestracja podczas pierwszego uruchomienia.
 

saper1972

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
258
Reakcje/Polubienia
1
Na Win 10 podobnie jak i Aomei Backupper nie zadziała z powodu braku cyfrowego podpisu sterowników.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35567
Reakcje/Polubienia
24595
Miasto
Trololololo
Promocja jest ważna do 1 listopada 2016 :yhy :yhy
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1070
Reakcje/Polubienia
40
saper1972 napisał:
Na Win 10 podobnie jak i Aomei Backupper nie zadziała z powodu braku cyfrowego podpisu sterowników.

W taki razie który zadziała na Win 10.
Chcesz przez to powiedzieć że jeśli zainstalowałem Aomei i zrobiłem backup systemu to nie mam szans na ewentualne przywrócenie systemu? Jesli tak jest to mnie zmartwiłeś.
 

kalk12

Nowy użytkownik
Dołączył
15 Luty 2014
Posty
3
Reakcje/Polubienia
0
U mnie na win10 Aomei działa. Jakiś miesiąc temu byłem zmuszony przywrócić system z backupu i zrobiłem to bez problemu.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1070
Reakcje/Polubienia
40
Czy ktoś jeszcze przetestował na sobie przywrócenie Win 10 programami wymienionymi we wcześniejszym poście?
 

gutek85

Wygadany
Dołączył
13 Kwiecień 2013
Posty
60
Reakcje/Polubienia
1
Miasto
Gdańsk

sowa

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
29 Listopad 2015
Posty
347
Reakcje/Polubienia
219
Elvis_JXL napisał:
Backup-and-Recovery-380.png

Paragon Backup & Recovery 16 jest łatwym w obsłudze programem do tzw. backupu czyli do tworzenia kopii zapasowych systemu, partycji i dysków. Dzięki unikalnemu interfejsowi użytkownika i wskazówkom program jest doskonałym narzędziem zarówno dla raczkującego użytkownika komputera jak profesjonalisty . Z Backup & Recovery 16 można ustawić skomplikowane procedury tworzenia kopii zapasowych łatwo i szybko jak nigdy dotąd.
Paragon Backup & Recovery 16 is an advanced backup and safeguarding software that enables private users to perform complex backup tasks with ease.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Rejestracja podczas pierwszego uruchomienia.
Po co korzystać z "pośredników"... w pierwszym poście promocja ze strony producenta.
Jeśli chcecie żeby temat nie przepadł w gąszczu innych, wystarczy go odświeżyć co jakiś czas, a nie dawać linki do stron na których po zostawieniu swojego mejla i tak zostaniemy przekierowani do strony z promocją producenta programu.
 

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
Paragon Backup & Recovery 16
Promocja przedłużona jeszcze przez 17 dni

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry