Paragon Drive Copy 11 Pro Special Edition za darmo !

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Podam może dla tych którzy nie mają jeszcze instalatora tego programu namiary, które mogą się przydać
link do dzisiejszej rejestracji

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

recovery iso

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

spolszczenie

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

instalator programu

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Pliki te są na chomiku , ale staram się je udostępniać za własny transfer w miarę możliwości.

Tu jeszcze jedna kopia instalatora w pliku ISO

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Areopagita

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
18 Sierpień 2010
Posty
1044
Reakcje/Polubienia
15
Miasto
różne
Dzięki.
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Spolszczenie

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
transfer za darmo
Na moim chomiku darmowy transfer będzie od piątku. W tym tygodniu rozdałem już swój przydział 10 GIGABAJTÓW i więcej nie mam.
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
Emmers

SUPER :yahoo
Sam nie potrafiłbym wyekstrahować instalki. Mimo tutka, poległem i za czwartym razem odpuściłem sobie :ireful
Wielkie dzięki za kawał dobrej roboty :piwko

P.S. Jak tylko pojawią się nowe instalki (wiadomo które) na twoim chomiku, to obiecuję nabijać punkty :dziwak
 

caxton

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Listopad 2010
Posty
3471
Reakcje/Polubienia
8
Miasto
Tbilisi, Georgia
Really I do not understand??? there are so many free file sharing sites. Why you upload where I have to buy????? Please, be kind, upload giveaway of the day installers somewhere else where I can download for free.
I would be very grateful!!!! :francuz
 

win98

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Marzec 2011
Posty
369
Reakcje/Polubienia
50
caxton

To była moja osobista deklaracja, nie w imieniu całego forum. Oczywiście twoja propozycja dotycząca darmowych serwisów wymiany jest nawet bliższa mojemu portfelowi, ale mam tyle punktów na gryzoniu, że nawet o tym nie pomyślałem :D
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Najczęściej małe instalki wrzucam na mojego Dropboxa, ale jest to o tyle niewygodne że Dropbox trzyma kopie również na dysku twardym komputera w Moich Dokumentach zaśmiecając mi system. Identyczne rozwiązanie zauważyłem w Dysku Google Nie widzę dobrego rozwiązania problemu z serwerem na szybkie i darmowe udostępnianie plików o większym nominale. Jeśli macie jakieś sugestie i pomysły chętnie skorzystam.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35578
Reakcje/Polubienia
24602
Miasto
Trololololo

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Nawet nie trzeba mieć klienta (są dostępne), można bezpośrednio z poziomu przeglądary łupać.25 GB za free dawali na SkyDrive jak miało się u nich skrzyneczkę.
 
Do góry