Witamy na PZD!

Welcome to PZD!

Register Zaloguj

Password Depot - spolszczenie

fresta

Bardzo aktywny
Polubienia
188
Autor tematu #1
Dokonałem pierwszego tłumaczenia na j. polski programu Password Depot v.11.
Do pobrania ze strony programu:
Nie masz uprawnień do przeglądania zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć

O ile ktoś zobaczy błędy w tłumaczeniu , proszę do mnie pisać, będę korygować. Było duże tempo tłumaczenia. Bardzo było dużo do tłumaczenia. Spotkałem się pierwszy raz z taką ilością do tłumaczenia. Przy ekspresowym tłumaczeniu błędy mogły powstać.
P.s. Do wersji 10 tłumaczenie może być użyte, lecz będzie nie pełne tłumaczenie.

jawdar

Bardzo aktywny
Polubienia
16
@fresta Nie można pobrać WYSKAKUJE BŁĄD
404
MOŻE WSTAW TO TŁUMACZENIE W INNE MIEJSCE.

Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Polubienia
3502

fresta

Bardzo aktywny
Polubienia
188
Autor tematu #7
Nie wiem z skąd masz zainstalowane dodatki do przeglądarek Password Depot, ze sklepu np. Mozilli czy z innych i najważniejsze jakiej wersji. Te tłumaczenie jest do wersji 11.0.3, najnowszej. Podczas instalowania programu wyświetla się okienko do wybrania i dodania rozszerzenia programu do przeglądarki. Skoro u mnie pracuje bez zarzutu, przy tym tłumaczeniu to coś u Ciebie jest nie tak.

Grandalf

Bardzo aktywny
Zasłużony
Polubienia
3343
Nie wiem z skąd masz zainstalowane dodatki do przeglądarek Password Depot, ze sklepu np. Mozilli czy z innych i najważniejsze jakiej wersji. Te tłumaczenie jest do wersji 11.0.3, najnowszej. Podczas instalowania programu wyświetla się okienko do wybrania i dodania rozszerzenia programu do przeglądarki. Skoro u mnie pracuje bez zarzutu, przy tym tłumaczeniu to coś u Ciebie jest nie tak.
Wybacz, ale nie jestem pewny do kogo piszesz. Ja np. nie mam zainstalowanego Password Depot, ale chciałem pobrać plik językowy na dysk. W opisie można przeczytać:
To install an additional language pack, please proceed as follows:
  • Download the desired language below
  • Extract its content into the Password Depot program directory
  • Start Password Depot and select the new language in the options
I właśnie podczas próby pobrania tegoż pliku pojawia się powyższy błąd.

helium

Bardzo aktywny
Ekspert
Polubienia
471
Na Slimjet, pobieranie pliku odbywa się bez problemu, przy włączonych dodatkach typu: Ghostery i uBlock Origin

Grandalf

Bardzo aktywny
Zasłużony
Polubienia
3343
Na Slimjet, pobieranie pliku odbywa się bez problemu, przy włączonych dodatkach typu: Ghostery i uBlock Origin

Nie rozumiemy się :) Wiem, jak się pobiera z takich hostingów. A jakbyś popatrzył uważniej na dodanego przeze mnie screena, to byś zobaczył, że chodzi o link producenta ;)

fresta

Bardzo aktywny
Polubienia
188
Autor tematu #12

Grandalf

Bardzo aktywny
Zasłużony
Polubienia
3343
Spolszczenie do pobrania ze strony jest takie:
Nie wiem czy zmieniono po kosmetycznych poprawkach.
Jak na razie jest po staremu, czyli błąd pobierania :)
Proponuję ściągnąć z
I tak też zrobimy :ok
Nie rozdrabniajmy się. Błędy zdarzają się. Rozważę zakończenia podawanie na tej stronie dalszych innych tłumaczeń.
Nie ma się o co złościć. To normalne, że błędy się zdarzają (każdy to wie) i nikt o to do ciebie nie ma pretensji. Błąd producenta nie leży przecież w twoich kompetencjach. Poza tym robisz dobrą robotę i za to :dziękuę