[Personal Giveaway]1 x Kerish Doctor 2019 Giveaway(630 day's)

Status
Zamknięty.

Mohammad.Poorya

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
19 Wrzesień 2018
Posty
3206
Reakcje/Polubienia
12982
Miasto
On a Bike!
Kerish Doctor 2019 (1) PC license.

xnbe_kerish-doctor-2019-810x506.png

About:

Kerish Doctor 2019

Size: 39.7 MB
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


Licenses expire on: 4 July 2021

Winner will selected by
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
(October 31,2019 )


**Double entry will removed both Exclamation

Why do you want to win this license ?

Leave a comment below

Good Luck All.
 
Ostatnia edycja:

cwaniak z pekałesu

Bardzo aktywny
Dołączył
4 Grudnia 2015
Posty
141
Reakcje/Polubienia
120
program jest debeściak, korzystam od lat i nie jestem sobie w stanie wyobrazić pracy na kompie bez niego... najlepszy w swojej klasie
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2140
Reakcje/Polubienia
2594
Program pracuje sobie w tle i robi swoje. Za pomocą wbudowanych narzędzi można wiele poprawić czy naprawić :ok
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Program jako jeden z niewielu robi swoje wyjątkowo poprawnie (!) okresowe czyszczenie systemu przy jego użyciu pozwala cieszyć się stabilną i lepszą pracą Windows! Dla osób mniej technicznych :) jest opcja "automatu" czyli program decyduje i podejmuje działania w celu poprawnej pracy systemu lecz tutaj już może (nie musi, ale...) wystąpić możliwość destabilizacji pracy Windows_ programy tego typu ingerują w system czasami w zależności od naszych wyborów dość "głęboko" co z różnymi ustawieniami i możliwymi modyfikacjami naszego Windows może to nie zadziałać poprawnie-z doświadczenia- lepszą i bezpieczniejszą opcją jest ręczne wyzwalanie pracy Kerish Doctor 2019 i wybór działań jakie chcemy przeprowadzić -program po za standartowym -pełnym czyszczeniem, posiada mnóstwo innych użytecznych narzędzi-łącznie nawet z możliwością zmniejszenia systemowej telemetrii w dziale optymilizacji.Dzięki za konkurs(!) biorę udział bo program jest z tych Super a licka się skończyła:szok
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Używam tego programu, niestety licencja niedługo się skończy, Więc próbuję szczęścia w konkursie bo to naprawdę dobry program, jedno z lepszych narzędzi do optymalizacji systemu.
Dzięki za konkurs!
 

divinenews

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
34
Reakcje/Polubienia
133
Miasto
Juneau, Alaska, (U.S.A.)
I have come to believe that KerishDoctor is one of those "must-have" softwares.

It does so much to keep one's computer running fast, and correctly that it is almost impossible to list here all its great features. ...It discovers and cleans junk files no other cleaner that I have used finds. ...It also warns of system failure and corrects errors in my computer that I have not even heard of.

* Thank you Mohammad.Poory for sponsoring this contest.
GpRNfEb.png
 

stani

Nowy użytkownik
Dołączył
29 Grudnia 2012
Posty
3
Reakcje/Polubienia
7
Program jest super używam tego programu od wielu lat, tak się składa, że obecna licencja niedługo się kończy, dlatego jak szczęście dopisze Chciałbym dalej mieć.DZIĘKUJĘ
 
Ostatnia edycja:

sonia

Bardzo aktywny
Dołączył
6 Kwiecień 2012
Posty
110
Reakcje/Polubienia
44
Program Kerish Doctor, bardzo lubię i cenię, mam go od dawna, licencja niedługo się kończy, nie wyobrażam sobie, by nie mieć tego programu na komputerze.
Może szczęście mi dopisze wygrać, ten wspaniały program.
Dziękuję za konkurs.
 
S

Skasowany użytkownik 6404

Super programik, uzywam od kilku lat, czasami udawalo mi sie zdobyc roczna licencje, tak jak ostatnio ze strony ShaewareOnSale ktora to
przez niedlugi juz okres czasu bede mial jeszcze aktywna. Takze zglaszam swoj akces do konkursu w nadziei zdobycia licencji.
Dziekuje Mohammad.Poorya za zorganizowanie konkursu!
Pozdrawiam!
 

romek501

Nowy użytkownik
Dołączył
9 Grudnia 2012
Posty
2
Reakcje/Polubienia
0
Mam ten program i jest super. Niestety licencja się kończy więc może uda się wygrać w tym zacnym konkursie.
 

Lipka222

Nowy użytkownik
Dołączył
19 Wrzesień 2015
Posty
6
Reakcje/Polubienia
7
Używam tego programu, niestety licencja niedługo się skończy, a wart jest tego aby go mieć na swoim komputerze.
 

gregor1213

Świeżak
Dołączył
7 Wrzesień 2011
Posty
12
Reakcje/Polubienia
1
Najlepszy według mnie program do optymalizacji komputera , nie obciążający systemu. Polecam wszystkim
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Chciałbym wygrać licencję na ten program, ponieważ niedawno zakupiłem nowy komputer i chciałbym go zachować w estetycznym porządku i optymalizacji ( w sensie oprogramowania ). A nie ma lepszego programu do konserwacji i zachowania porządku w systemie niż ten program.
 
Status
Zamknięty.
Do góry