Grafika Photo Pos Pro za darmo

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37723
Reakcje/Polubienia
33910
Photo Pos Pro PREMIUM v3.12 przez 3 dni na stronie:
PPP3_ScreenShot3.jpg

Photo Pos Pro to prosty w obsłudze a zarazem rozbudowany program do edycji zdjęć za pomocą którego przekształcimy nasze zdjęcia w dzieła sztuki.
Photo Pos Pro photo editor is the ultimate tool to turn you digital photos into stunning artworks, create eye-catching graphics and take your creativity to next level.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2142
Reakcje/Polubienia
2597
antbil007 napisał:
.
Nie wiem jak u Was, ale u mnie jakby wersja była preaktywowana, w 'Help' nie ma opcji 'Premium Subscription', nie mam zatem gdzie wprowadzić klucza.
Zapraszam do podzielenia się uwagami.
snap1_3342.jpg
 

dong

Świeżak
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
32
Reakcje/Polubienia
11
@antbil007, to nie jest wersja preaktywowana, bowiem do aktywacji program wymaga dostępu do internetu (bez tego masz tylko wersję darmową). W czasie aktywacji dopisuje do rejestru wartość "rkval" w kluczu "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\VB and VBA Program Settings\Photo Pos Pro 3\Vars".
 

Edixxx69

Świeżak
Dołączył
21 Sierpień 2013
Posty
21
Reakcje/Polubienia
1
U mnie niestety działa wolno i7 i 8 GB RAM, a do tego ciągle się wiesza i wyłącza, nie polecam !
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
bene napisał:

dong napisał:
@antbil007, to nie jest wersja preaktywowana, bowiem do aktywacji program wymaga dostępu do internetu (bez tego masz tylko wersję darmową). W czasie aktywacji dopisuje do rejestru wartość "rkval" w kluczu "HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\VB and VBA Program Settings\Photo Pos Pro 3\Vars".

Edixxx69 napisał:
U mnie niestety działa wolno i7 i 8 GB RAM, a do tego ciągle się wiesza i wyłącza, nie polecam !

Dzięki za głos. Zacznę od tyłu. Edixxx69 - program naprawdę fajny, u mnie na win 7 i win 10 się nie wiesza.

bene & dong - u mnie jest zupełnie inaczej (inna instalka?), nie wiem z jakiego powodu, dlatego wrzuciłem ten temat.
Dzięki za odpowiedzi, to miło, ale dotyczą one zbyt elementarnych kwestii :) : połączenie z netem, lokalizacja wpisu w rejestrze, miejsce wpisania klucza licencyjnego zacytowane z pliku 'readme'. Nie o to mi chodziło, tak więc wrzucam zrzuty po mojej instalacji.

gQ2ZMwv.jpg
Xyr3e79.jpg
u2GxwKh.jpg


1 z lewej - okno główne
2 z lewej - menu po otwarciu
3 z lewej - okienko 'o programie'

Po zmianie daty (nomen omen 9-mcy w przód :bea ), nadal byłem w posiadaniu ww. wersji, czyli jakby, w przeciwieństwie do zamierzeń promodawcy (licencja ważna 6 m-cy), wersja premium była nadal aktywna. Ciekawe :scratch
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2142
Reakcje/Polubienia
2597
antbil007 a przypadkiem nie aktywowałeś wcześniej sierpniowej wersji lub jakiejś innej :scratch
 

antbil007

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
5607
Reakcje/Polubienia
4111
Miasto
Polska
bene napisał:
antbil007 a przypadkiem nie aktywowałeś wcześniej sierpniowej wersji lub jakiejś innej :scratch
Oczywiście myślałem o tym. Aktywowałem poprzednią wersję, ale takie rzeczy robię na zabezpieczonym SD dysku. Może IP przechwycili? Bo rejestr, jak wiadomo, zawsze pozostaje po restarcie bez zmian.
Mało tego, wpis w rejestrze Vars nie zawiera pozycji 'rkval'.
 

bene

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
28 Grudnia 2015
Posty
2142
Reakcje/Polubienia
2597
to by tłumaczyło automatyczną aktywację bez względu na Twoje zabezpieczenia ale co z ograniczeniami czasowymi :dziwak
antbil007 napisał:
Mało tego, wpis w rejestrze Vars nie zawiera pozycji 'rkval'.
również nie posiadam takowej wartości
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19195
Reakcje/Polubienia
55848
cześć
Ten program nie chce się u mnie uruchomić
pomóżcie
Z tego co widać w necie, to ten problem występował już podczas promocji dwa lata temu. Ale widocznie nie mieli czasu tego naprawić :sarkazm
Producent podaje kilka kroków, które być może pomogą w rozwiązaniu problemu:

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Do góry