Grafika Photolemur Expres za darmo

Mirko

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
10 Czerwiec 2011
Posty
10099
Reakcje/Polubienia
7417
box-2-159x200.png
v2.3.1 ( lifetime )
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Photolemur sprawia, że wszystkie twoje zdjęcia są doskonałe dzięki najnowocześniejszej technologii, która automatycznie analizuje i dostosowuje wszystko, co widzi, aby przywrócić utracone szczegóły, poprawić twarz i poprawić oświetlenie i kolory.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Nie wiem jak to pokazać ale przetestowałem ten soft porównując efekt końcowy do efektu w BlackBird i automatycznej korekcji w PaintShopPro. W tym ostatnim przypadku zaznaczam automatycznej korekcji (wyrazistość). Obróbce poddałem zdjęcie zrobione telefonem a więc niskiej jakości w porównaniu do lusterka. W tym zestawieniu efekt mnie zaskoczył na in plus. Zdecydowanie najbardziej widoczny efekt, podniesione kolory ale bez przesadzenia, lekko zwiększona ostrość. To co mnie zaskoczyło w miarę prawidłowo obcięte martwe piksele (poziomy sprawdzone w PSP) Oczywiście porównujemy tu opcje automatyczne bo przechodząc na manual to PSP to już inna liga w stosunku do tych pierwszych. Czy jednak warto to to instalować? Indywidualna sprawa. jak dla mnie efekt mimo wszystko mizerny w stosunku do dużej wagi pliku co mogłoby sugerować, że jest to bardzo dobry idioten kombajn. Bo, że jest to idioten to niezaprzeczalny fakt. Importujesz fotkę i nic więcej nie możesz z nią zrobić :)
 
Ostatnia edycja:

do.spamowania

Bardzo aktywny
Dołączył
5 Czerwiec 2014
Posty
145
Reakcje/Polubienia
55
Po otrzymaniu numeru seryjnego nie można nim zaaktywować programu... Informacja że zły email...
 

prawiedziadek

Bardzo aktywny
Dołączył
16 Październik 2012
Posty
127
Reakcje/Polubienia
28
Klucz przyszedł ale linki nie, ale ściągnąłem ze strony producenta i wszystko jest ok.
 
Ostatnia edycja:

Camel1965

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
37718
Reakcje/Polubienia
33906
Photolemur 3 [for PC & Mac]
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Ta promocja jest nowa i nie wymaga rejestracji posiada klucz licencyjny.
Ale najlepiej jest usunąć komuś post bo przeszkadza
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
Photolemur 3 [for PC & Mac]
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Ta promocja jest nowa i nie wymaga rejestracji posiada klucz licencyjny.
Ale najlepiej jest usunąć komuś post bo przeszkadza
Pomimo tego że to akurat nie JA skasowałem Twój post to pozwól @Camel1965 że coś Ci wytłumaczę, to nie jest żadna nowa promocja.Sharewareonsale od dawna stosuje takie zagrywki.Jeśli coś działa i nawet od 10 lat to oni cyklicznie wstawiają to jako coś nowego, tak właśnie wygląda ich 99% promocji.Jeśli zapytasz dlaczego tak robią to wytłumaczenie jest proste, za każdym razem gdy chcesz skorzystać z "ich" czyli promocji sharewareonsale to należy wypełnić różne pola w tym e-mail itp. Potem te dane które zbierają są po prostu sprzedawane i dlatego sharewareonsale spręża się tak bardzo aby codziennie wrzucać garść "nowych promocji"

Nie wspominam już o lewych kluczach do AVG które też wrzucają jako promocje.
 
Do góry