Pierwszy szkic bryły Poloneza

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4275
Reakcje/Polubienia
5690
Miasto
To tu to tam....
spidersweb opisuje rysunek techniczny projektu X1/132 czyli... nastepcy Fiata 132 (ktory po odrzuceniu przez Wlochow zostal Polonezem) z 1975:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
Przyznam ze chcialbym to obejrzec na oczy moje osobiste wlasne w jakims muzeum... na pewno na to zasluguje...
W 1995... albo 6... mialem przyjemnosc uczestniczenia w ostatnim w mojej karierze projekcie polaczonym z projektowaniem tuszem na papierze... kazda kreska musiala byc przemyslana, zatwierdzona i opisana, a nie: walniemy Revitem, zrobimy model 3D po calosci to wylapie kolizje jak cus a ana razie to naprzod do zwyciestwa.
Ech, lezka sie w oku kreci widzac takie cudenka.
 

black1111

Świeżak
Dołączył
4 Lipiec 2010
Posty
23
Reakcje/Polubienia
3
@spamtrash,
Cyt: " W 1995... albo 6... mialem przyjemnosc uczestniczenia w ostatnim w mojej karierze projekcie polaczonym z projektowaniem tuszem na papierze... kazda kreska musiala byc przemyslana, zatwierdzona i opisana" ... dodam, że jeszcze musiały być stosowne obliczenia matematyczne.
Jako konstruktor w biurze konstrukcyjnym..." Ech, lezka sie w oku kreci". No, widzę, że mieliśmy wspólne doświadczenia zawodowe - pozdrowienia !...I jakby tu rzec : czas pędzi jak spłoszone bydlę...=:(((
 
Do góry