Poszukuję dysku - TANIO

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1078
Reakcje/Polubienia
41
Witam
Nie wiem czy to dobry temat na to forum ale kto pyta nie błądzi.
Poszykuję (najlepiej uszkodzonych żeby było tanio) następujących dysków:
Seagate Baracuda 7200.7 160 GB; 3,5'' (ATA)- 2 sztuki
 
A

Anonymous

Piotruś-bądź poważny :) .Szukaj na OLX albo wpisz se "używane dyski" czy "uszkodzone dyski".Nie wiem z jakiego jesteś miasta ale zawsze coś Ci wyskoczy.
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
PiotrN72 napisał:
Witam
Nie wiem czy to dobry temat na to forum ale kto pyta nie błądzi.
Poszykuję (najlepiej uszkodzonych żeby było tanio) następujących dysków:
Seagate Baracuda 7200.7 160 GB; 3,5'' (ATA)- 2 sztuki

A na naszym największym serwisie aukcyjnym już byłeś? :piwko
 

ArekS

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Kwiecień 2015
Posty
244
Reakcje/Polubienia
0
Hornet napisał:
Piotruś-bądź poważny :) .Szukaj na OLX albo wpisz se "używane dyski" czy "uszkodzone dyski".Nie wiem z jakiego jesteś miasta ale zawsze coś Ci wyskoczy.
Możesz też np. spróbować na elektrodzie. Sądzę, że tam podaż tego typu rzeczy jest zdecydowanie większa niż na PZD, bo gdy dysk ma choć 1 realokowany sektor, to tamtejsi etatowi doradcy każą od razu ludkom wymieniać na nowy, niezależnie od okoliczności i kondycji reszty sektorów. :p
 
A

Anonymous

ArekS napisał:
Możesz też np. spróbować na elektrodzie. Sądzę, że tam podaż tego typu rzeczy jest zdecydowanie większa niż na PZD, bo gdy dysk ma choć 1 realokowany sektor, to tamtejsi etatowi doradcy każą od razu ludkom wymieniać na nowy, niezależnie od okoliczności i kondycji reszty sektorów.
Poważnie ? Takie pedanciki ?? Ja z autopsji wiem,że jeśli liczba realokowanych sektorów się nie powiększa to można na nią gwizdać :gwizdek.Oczywiście stale monitorując stan dysku.
 

Zawisza Czarny

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
22 Lipiec 2010
Posty
1078
Reakcje/Polubienia
41
Oczywiście że pamiętam o OLX i Allegro ale mimo wszytko zapytałem też na forum.
Jeśli chodzi o dyski WD to już zakupiłem. Jeden Seagate też mam, więc myślę że temat można powoli wygasić.
 
Do góry