Poszukuję pewnych programów na tableta alcatel evo 7?

sitol

Świeżak
Dołączył
18 Czerwiec 2015
Posty
14
Reakcje/Polubienia
0
Witam.Poszukuję program do ukrycia ip i drugi program jaki mnie interesuje to taki program który jest podobny do manycam , bo ten co jest do pobrania w sklep google to tam jakiś kod trzeba wpisać a trzeci program to interesuje mnie program antywirusowy i do oszczędzania baterii żeby dłużej trzymała a w tej chwili mam oszczędzacz baterii.Proszę o pomoc
 

lugger

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
20 Wrzesień 2010
Posty
648
Reakcje/Polubienia
1417
Po primo w sklepie Google za część aplikacji trzeba zapłacić. Z tego domniemuję, że ten kod jest następstwem uiszczenia opłaty za zakup pełnej wersji. Po secondo: jak już musisz instalować program antywirusowy na tableta to zaciągnij darmowa wersję avasta. Po terzo: Oszczędzacz baterii? Nie wiem kto wymyślił taką bzdurę ale z pewnością przyjęła się ona wśród instalatorów apek na komórki. Najlepiej zawsze na spoko wejść w zakładkę interface o nazwie aplikacje, odszukać tam pozycje działające i wyłączyć wszystko to co działa a nie musi. Efekt bedzie zdecydowanie lepszy niż działanie tych oszczędzaczy. Ale na to, że nagle z 4 godzin intensywnego surfowania na tablecie zrobi się możliwość pracy przez kilka dni - to bym nie liczył. To tylko tablet. No i Evo 7 do Merców nie należy.
 
Do góry