KonkursPZD - PowerArchiver 2019 Toolbox - konkurs

Status
Zamknięty.

ORGANIZAT0R

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
7 Luty 2012
Posty
980
Reakcje/Polubienia
595
Dzięki uprzejmości ekipy ConeXware - do wygrania 5 licencji na program PowerArchiver 2019 Toolbox.

Są to licencje dożywotnie z 12 miesięcznym wsparciem oraz 12 miesięcznymi aktualizacjami.

3VxYBwB.jpg


PowerArchiver 2019 - to najnowsza wersja popularnej aplikacji do kompresji plików. Program obsługuje następujące formaty: ZIP, CAB, LHA (LZH), TAR, TAR.GZ, TAR.BZ2, BH, RAR, ARJ, ARC, ACE, ZOO, GZ, BZIP2. PowerArchiver jest jednym z najlepszych programów do kompresji plików. Program oferuje polski język.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


2018-12-21_18h28_44.png


2018-12-21_18h29_07.png

2018-12-21_18h39_22.png

2018-12-21_18h36_11.png


Informacje o najnowszej wersji programu:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


IBY6ewv.jpg

58H5Icp.jpg

YDdBdrK.jpg

pcmJzhs.jpg

(screeny pochodzą z oficjalnej strony
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
)


Zasady konkursu :
1. Aby wziąć udział w konkursie, napisz w kilku zdaniach dlaczego chcesz wygrać, możesz również opisać swoje doświadczenia z tym programem.
2. Zakończenie konkursu odbędzie się dnia 28 września września 2019.

4. Osoby które otrzymają licencje, zostaną wylosowane poprzez portal random.org
 

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Może zacznę bo jak na razie chętnych brak:szok-program w moim odczuciu to taki zamiennik-odpowiednik dla WinRAR,nie znam aż tak "głęboko" struktury i różnic miedzy tymi wiodącymi pakerami ale używając starszej wersji z promocji właśnie zdobytej PZD program robił to co ma taki soft robić,kompresje-dekompresje-szyfrowanie wszystko działało poprawnie! Posiadałem zakupionego WinRar_a lecz problemy bezpieczeństwa z starszą wersją sprawiły że producent wydał nowe poprawione wersje ale licka wymaga już ponownego zakupu więc Power Archiver 2019 Toolbox byłby wspaniałą nagrodą w miejsce poprzednika.Dzięki za organizację konkursu tak fajnego pakera i to wersji wzbogaconej ToolBox.
 

zapomnij

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Luty 2011
Posty
722
Reakcje/Polubienia
234
Cześć
Używam Winrara jednak coraz rzadziej. PowerArchiver w wersji standard testowałem. Jednak Toolbox ma wszystko co potrzebne. Poza tym wygląd programu przemawia na jego korzyść . Pora na zmianę.
Pozdrawiam
 

Don Pedro

Wygadany
Dołączył
1 Styczeń 2017
Posty
94
Reakcje/Polubienia
108
Dziękuję bardzo za konkurs i możliwość udziału w nim! :)

Chciałbym wygrać licencję, ponieważ obecnie korzystam z testowej wersji programu.
Pragnę wydłużyć licencję tak, aby móc dłużej cieszyć się tym programem.
Wcześniej korzystałem z programu 7-Zip.
PowerArchiver posiada więcej rozbudowanych funkcji niż 7-Zip, które przydają mi się w codziennym użytkowaniu: wysokie szyfrowanie, montowanie obrazów ISO i nagrywanie plików na płytach CD / DVD.

Życzę powodzenia wszystkim biorącym udział w tym konkursie! :)
 

Orion

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
552
Reakcje/Polubienia
330
Miasto
somewhere in cyberspace....
Dziękuję serdecznie za konkurs.
Korzystałem kiedyś ze starszej, uboższej wersji tego programu (z jakiegoś czasopisma) i jest to moim zdaniem program zostawiający daleko za sobą darmowe archiwizery. Kolejnym atutem by spróbować szczęścia w tym konkursie jest fakt, ze jest to wersja Toolbox, zawierająca sporo dodatkowych funkcji rzadko spotykanych w tego typu programach.
Obecnie korzystam z 7-zipa, więc chętnie sięgnąłbym po ten zacny program.
Pozdrawiam
 

genxu

Świeżak
Dołączył
8 Maj 2017
Posty
34
Reakcje/Polubienia
10
PowerArchiver is not only a compression and decompression software, more importantly,a most comprehensive set of file managment tools,which provides plenty of unique functions not found in other App,such as multicore compression,advanced codec pack,OpenPGP encryption support, create advanced ISO image,tabs support and many beautiful skins. If you install PowerArchiver, you can have multiple software features. so I would like to win a license of PowerArchiver. Thank you a lot for giving me a chance.
 

RadoCMG

Wygadany
Dołączył
10 Kwiecień 2012
Posty
88
Reakcje/Polubienia
11
Miasto
Morąg
Z chęcią wymienię WinRARA na laptopie na coś "świeższego" głównie z tego powodu, że licencja WinaRARa wymaga nowego zakupu na kolejne wersje. Jest to problem i dlatego mając możliwość uzyskania pełnej wersji PowerArchiver 2019 Toolbox z chęcią skorzystam z tej możliwość. Wielofunkcyjność i renoma tego programu same mówią za siebie :)

Dziękuje za konkurs :england
 

tom14

Bardzo aktywny
Dołączył
21 Listopad 2011
Posty
185
Reakcje/Polubienia
29
Wielkie dzięki za konkurs z tak zacnym programem. Toolbox ma wszystko co jest potrzebne, rozpakuje, zapakuje,nagra płytę, utworzy napęd wirtualny i wiele więcej. Dlatego zgłaszam się do konkursu i jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam.
 

divinenews

Świeżak
Dołączył
28 Maj 2012
Posty
34
Reakcje/Polubienia
133
Miasto
Juneau, Alaska, (U.S.A.)
Why do I want to win a lifetime license for PowerArchiver 2019 Toolbox?

I have been using PowerArchiver 2015 for opening and encrypting my zip files and love it. ...I would like to win the latest version along with all the toolbox features.

Some of the many features of the Toolbox version I like are:
1. 60 compression formats
2. Superfast Zip/ZipX engine
3. Great for file encryption (AES and FIPS)
4. Portable version available
5. Cloud and email accessible

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


* Many thanks to the ConeXware Team for sponsoring this software contests and to our forum moderator "ORGANIZAT0R" for putting it together for us.
 

dinosaur07

Bardzo aktywny
Dołączył
29 Marzec 2016
Posty
125
Reakcje/Polubienia
300
Thanks a lot for the giveaway @ORGANIZAT0R. :yes master
I am currently using PA Toolbox 2018 version won in another giveaway. It has indeed great archiving capabilities in order to compress the files at the lowest archive size possible. This is the main purpose I use it. It has also some disc burning capabilities for other needs.
I would like to continue using the latest version.

Thanks,
 

Emmers

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
2235
Reakcje/Polubienia
788
Miasto
Hajnówka
Wspaniały program o wielu możliwościach. Korzystałem ze starszych wersji Standard ale najnowsza pełna wersja wprost kusi by ją mieć i korzystać na swoim komputerze. Pozdrawiam i dziękuję za konkurs.
 

Niejaki

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
16 Wrzesień 2017
Posty
1050
Reakcje/Polubienia
1433
Nigdy nie stosowałem tego programu ale zwrócił moją uwagę ładny interfejs i podejrzewam że w obsłudze może być przyjemny.
Chętnie wygram
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Na wstępie serdecznie dziękuję autorom za konkurs.Nie używałem nigdy tego programu ponieważ mam na stanie WinRar,jestem zadowolony z niego,ale czemu nie spróbować Power Archiwera,program chwalony a może bardziej funkcjonalny niż WinRar.Jeżeli wygram zastąpi wysłużonego już WinRara.
 

ashwingeek

Nowy użytkownik
Dołączył
25 Kwiecień 2017
Posty
5
Reakcje/Polubienia
12
Thanks for the giveaway.

I am using Winrar old version prior to RAR5 support. PowerArchiver 2019 Toolbox is latest version and supports all new rar/zip formats, else I have to use 7zip for RAR5 files. As I game a lot, Virtual Disk/DVD feature is very useful to me.
 

hakah

Bardzo aktywny
Dołączył
2 Listopad 2013
Posty
338
Reakcje/Polubienia
159
Thanks for the Giveaway!
Power Archiver 2019 Toolbox is a compression and decompression tool which can compress files and extract archive content from popular types of files, process multiple files using batch tools, modify archive formats, provide cloud sharing, download and upload files, create full, incremental and differential backups, burn archives or files to discs, compile ISO images and other types of files as well as erase rewritable disks.
In conclusion, PowerArchiver proves itself a very reliable and versatile utility designed for compressing files and extracting archive content, but also for connecting to cloud storage accounts or FTP servers as well as for burning discs. With such favorite features included in this software, I am anxious to win this license and have a test on it.
 
Status
Zamknięty.
Do góry