PrivateWin10 / Major Privacy - narzędzie Open Source dla Windows 10 do ochrony prywatności z wbudowanym Firewall'em

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35808
Reakcje/Polubienia
24847
Miasto
Trololololo
h2ZGN4l.png

p0f0nHz.png

PrivateWin10 / Private Winten jest nowym i bezpłatnym (Open Source) programem przeznaczonym do ochrony prywatności dla systemu Windows 10. Pozwala łatwo i szybko dostosować ustawienia prywatności, jak również posiada funkcje blokowania dostępu systemu do plików i kluczy rejestru w celu zwiększenia prywatności.



Interfejs zarządzania Firewall'em (zaporą sieciową) umożliwia kontrolowanie wszystkich istotnych ustawień zapory Windows, monitorowanie połączeń (włącznie z powiadomieniami o zablokowanych połączeniach) oraz wygodne zarządzanie regułami dla każdej grupy. Poszczególne procesy/usługi mogą być grupowane i kontrolowane jako jeden.
Wbudowany w program Firewall to tak naprawdę rozbudowana nakładka na ten systemowy w Windows 10.

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Pobieranko
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 
Ostatnia edycja:

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4332
Reakcje/Polubienia
5731
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35808
Reakcje/Polubienia
24847
Miasto
Trololololo

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4332
Reakcje/Polubienia
5731
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35808
Reakcje/Polubienia
24847
Miasto
Trololololo
u mnie nie wywala zadnego logu, tworzy translation.ini - i wali bledem zarowno w wersji bez jak i z a... a to jak pisalem, "normalna" maszyna, bez zbytniego zmieniania jej w fortece ;)
nie chce mi sie zakladac konta na widlers, ale moze pomogloby autorowi zamieszczenie skutkow uruchomienia z opcja

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!

Jak masz tam konto, to moze moglbys?
Oui :) , dam znać jak odpisze.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35808
Reakcje/Polubienia
24847
Miasto
Trololololo

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35808
Reakcje/Polubienia
24847
Miasto
Trololololo
Okienko powiadamiające o połączeniach
Bs8h9Ea.png
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4332
Reakcje/Polubienia
5731
Miasto
To tu to tam....
Tu byl sobie post, ale @Kamelka ma pretensje ze jestem "ich ekspertem do wszystkiego". Wiec juz nie ma.
 
Ostatnia edycja:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35808
Reakcje/Polubienia
24847
Miasto
Trololololo
nowa lata ;)

PS: zgadzam sie z "overall feeling" ze jezykowo to mu wyszedl taki troche paszczak.
Napisz we wolnej chwili ze jak chce miec angielski i polski, to niech podrzuci plik(i), to sie zrobi w wolnej chwili...
Podesłałem, jak odpisze to dam znać :)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35808
Reakcje/Polubienia
24847
Miasto
Trololololo
Ostatnia edycja:

Leszek55

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
232
Reakcje/Polubienia
240
Dzięki @OXYGEN THIEF, za kolejne nowiny bo program ma zadatki na coś dobrego w dalszym "poskramianiu" Win10, dzięki @spamtrash, za polonizację! Niestety coraz częściej łapię się na tym że to nieustanna walka z wiatrakami :) Windows 10 po instalce "na czysto" właściwie od razu wymaga "poprawek" i nie piszę tutaj o "paranoi śledzenia" bo o tym pisze się cały czas i słusznie(!) a chrzanienie typu "nie mam nic do ukrycia-śledzą wszyscy" sprawy nie rozwiązuje bo... jako taki- świadomy user nie życzę sobie by dysk SSD był rżnięty cały czas na mielenie danych "diagnostycznych-telemetrycznych", by procesor z każdą większą poprawką tracił na wydajności pod pozorem poprawy poprawek itp-itd. Po połączeniu tego wszystkiego w jakąś całość mamy nie "własny komputer a młynek M$" dodajmy do tego telemetrię przeglądarek,Google kart graficznych i uj wie czego "qwa nóż w kieszeni się otwiera-jak żyć" :) na koniec dodam: ciągły backup- bo albo system sam z siebie jest wydany wadliwie co M$ osobiście potwierdza ( jesienna wpadka) albo ukracanie jego zapędów szpiegowskich kończy się czasami padem bo poszliśmy o jeden most za daleko:) no i niech mi teraz obrońca Win10 powie że Windows 7 za swojej kadencji przysparzał takich kłopotów-można było zwyczajnie-można :).miłego że Hej.
 
Do góry