Prośba o wybór zabezpieczenia.

daria15

Świeżak
Dołączył
11 Kwiecień 2014
Posty
18
Reakcje/Polubienia
0
Chciałam Was prosić o pomoc w zabezpieczeniu mojego laptopa.To jest model Sony :: Vaio Fit E i5-3337U/8GB/750/DVD-RW/.A system do Windows 8 64 bit PL (nie wiem czy dobrze napisałam :zawsty ).
Nie znam się w ogóle na zabezpieczeniach bo do tej pory miałam tylko smartfona i tableta.Dlatego chciałabym prosić,żeby to zabezpieczenie nie sprawiało mi żadnych trudności.
Korzystam z portali społecznościowych,komunikatorów,oglądam w internecie filmy i słucham muzyki.
 

fiodor99

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Listopad 2011
Posty
870
Reakcje/Polubienia
86
Miasto
25° 47' N 80° 13' W
Moja propozycja, automat: Bitdefender Internet Security

poniżej link do promocji na pół roku:
Kamelka napisał:
Bitdefender Internet Security na sześć miesięcy na SOS ponownie


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

Alexander

Bardzo aktywny
Dołączył
12 Listopad 2010
Posty
474
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
W.
Avg to dobry wybór wybór, bardzo rozsądny program, wyposażony w ochronę pozadefinicyjną.
Nie sprawia problemów.
W ustawieniach skanowań włącz "Raportowanie potencjalnie niepożądanych programów" we wszystkich opcjach i polecam jeszcze automatyczne skanowanie nośników wymiennych :)
W sumie rok licencji to sporo.
Do tego wtyczka do przeglądarki: Adblock Plus, Bitdefender TrafficLight oraz aplikacja do ochrony Facebooka Eset SocialMedia Scanner (dostępny na FB).
 
A

Anonymous

Szanując zdanie moich Przedmówców :dziękuję z ręka na sercu zaanonsuje Ci zestaw na którym całe lata w bezpieczny sposób będziesz mogła sobie słuchać (i nie tylko) w necie króla białego RnB z Twojego avka :eek:o
Norton Internet Security + AppGuard
Dodatkowo publicznie deklaruję się pomóc,we wszystkich problemach z ustawieniami tego combo.
BTW.Fajny design ma ten VAIO rzekłbym,taki : genderowy :klawik. .
 
A

Anonymous

I to sugerujesz (sądząc po nicku) 15 latce ?? .Żeby przepiła kasę na softy :szydera ?
Poza tym nie istnieją na tym świecie darmowe odpowiedniki AppGuarda.
 
A

Anonymous

Podejrzewam,że to rodzice ją sponsorują a ich możliwości finansowych nie znamy :klawik. Dlatego poczekajmy grzecznie na jej decyzję i nie podejmujmy za nią "kompromisów".
 

alberto

Bardzo aktywny
Ekspert
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
2055
Reakcje/Polubienia
209
No chyba, żeby program był płatny, ale z promocji czyli za darmo. ;)
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35848
Reakcje/Polubienia
24909
Miasto
Trololololo
W sumie przeczytałem i nie doradziliście nic, jak byk jest napisane
Nie znam się w ogóle na zabezpieczeniach bo do tej pory miałam tylko smartfona i tableta.Dlatego chciałabym prosić,żeby to zabezpieczenie nie sprawiało mi żadnych trudności.
więc musi być to automat przecież np: Bitdefender Internet Security tak jak napisał fiodor99

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
albo Panda Cloud Antivirus Pro

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
lub AVG internet security 2014
programy-z-promocji-freebies-f6/antywirus-dla-ciebie-zbior-promocji-av-is-t12937-180.html#p106122
 

Gonzoo

Bardzo aktywny
Dołączył
7 Listopad 2012
Posty
270
Reakcje/Polubienia
2
Daria bierz Bitdefendera na pol roku za darmo , bo to scisla czolowka (ochrania rowniez facebooka) A za pol roku znajdzie sie cos nowego.
 
A

Anonymous

OXYGEN THIEF napisał:
W sumie przeczytałem i nie doradziliście nic, jak byk jest napisane
Dzięki OXY-faktycznie mam problemy,że zrozumieniem słowa pisanego :szydera .
NIS-nie jest pełnym automatem ? To chyba dopiero od dzisiaj.Tak samo AppGuard.Dziewczynka wszystko sobie zainstaluje,przestawia na locked down i śmiga jak ta lala.Oczywiście nikogo na siłę nie namawiam.
 
Do góry