Problem z Carrefour online

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
Nie wiem czy ktoś tutaj korzysta, ale strasznie mnie wkurza i utrudnia, że produktów z listy zakupów nie da się otwierać w osobnej karcie. Pod PPM w ogóle nie ma opcji "otwórz odnośnik w nowej karcie", a klikanie z Ctrl otwiera w bieżącej, natomiast użycie gestu przeciągania otwiera w nowej karcie sam obrazek. Kiedy więc chcę niektóre produkty z poprzednich list zakupowych dodać do nowej, to muszę je otwierać w bieżącej karcie, a następnie cofać się do listy, aby wybrać następny produkt. Jest to mocno uciążliwe. Da się jakoś wymusić otwieranie w nowej karcie?
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Gdy klika się PPM na obrazkach, to nie ma opcji otwarcia w nowej karcie, ale gdy klika się PPM na link do produktu, to jest wsio extra:
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

PanOK

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
14 Sierpień 2018
Posty
259
Reakcje/Polubienia
363
Nie mam tam konta. A widzi mi się tam parę potrzebnych rzeczy. Czy jest opcja kurier za pobraniem pieniędzy za zakup?
Jestem staruszek już i wydziwiam przy okazji tematu - sorry.
 

d0r0t@

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Styczeń 2014
Posty
985
Reakcje/Polubienia
42
@PanOK Zawsze płacę z góry kartą, więc nie wiem. Jednak teraz, w czasie pandemii, to może taka opcja nie być dostępna. U mnie przywożą zakupy, wnoszą na piętro i zostawiają bezpośrednio pod drzwiami, tak że nawet się z nimi nie widzę. Na stronie powinno być to opisane, można też zapytać ich na Facebooku czy zadzwonić na infolinię.
Pamiętam, że w Tesco czasami nie przeszła im jakoś płatność online czy coś i wtedy płaciłam kartą albo gotówką kurierowi, jednak Tesco już dawno zlikwidowali
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19191
Reakcje/Polubienia
55819
Czy jest opcja kurier za pobraniem pieniędzy za zakup?
Nie ma. Na ich stronie pisze tak:
#3.2 Czy można zapłacić gotówką przy odbiorze?

Za zamówienie z odbiorem osobistym w sklepie możesz zapłacić gotówką.
W przypadku innych sposobów dostawy płatność gotówką nie jest możliwa, ale dostępne są inne opcje płatności:
- przelew online,
- masterpass
- lub płatność kart płatniczą po złożeniu zamówienia.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35807
Reakcje/Polubienia
24846
Miasto
Trololololo
Nie mam tam konta. A widzi mi się tam parę potrzebnych rzeczy. Czy jest opcja kurier za pobraniem pieniędzy za zakup?
Jestem staruszek już i wydziwiam przy okazji tematu - sorry.
Zdjecie00002.jpg
 
Do góry