Problem z ciastkami

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Witka :england Szukam jakiegoś dobrego dodatku do lisa do obsługi ciastek Najlepiej gdyby kasował ciastka automatycznie po zamknięciu danej karty Jeszcze lepiej gdyby ciastka z poszczególnych stron w otwartych kartach nie widziały stron na innych kartach - działanie podobne do nierozwijanego prism :smutny ( każda karta była otwierana jako osobny "program " i ciacho nie widziało nic więcej ) :dziwak
Może macie inne metody na ciacha ?? Przetestowałem kilka dodatków ale żaden z nich nie oferuje satysfakcjonujących mnie funkcji :smutny
Doradźcie coś - bo jak to mawiają starzy górale -w kupie siła :ok :) :dziwak
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35571
Reakcje/Polubienia
24600
Miasto
Trololololo
Ja tam jakiejś większej uwagi na ciacha nie zwracam, kasuję je tylko zawsze po zamknięciu przeglądarki.Do FF jest trochę dodatków do "obrabiania' ciastek.Jedynie co to zabezpieczam się przed złymi ciastkami używając SpywareBlastera.
ciasteczkowy_potwor_1.jpg

ciasteczkowy-potwor.jpeg
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Kasowanie na końcu sesji to podstawa !! Mi przydało by się coś takiego jak w temacie lub co kasowało by mi ciacha w trakcie sesji po upływie zadanego czasu Generalnie u mnie sesje trwają dość długo przewalam w tym czasie dużo stron a ciacho z początku sesji może ja całą śledzić aż do jej końca - wolał bym tego uniknąć na swoim kompku -paranoja ?? :dziwak :wariat :dziwak
 

remool

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
12 Maj 2011
Posty
2964
Reakcje/Polubienia
71
Opcja usuwania po ustalonym czasie jest
6Wtl0.jpg
ale coś mi się zdaje że BP obsługuję tylko flaszowe i super ciacha :scratch ( nie usuwane przez przeglądarkę i inne rozszerzenia a fundowane zwykle przez usługi google YT Mapy itp ) - zwykłe zostawia w spokoju :smutny ( ustawiłem w lisie " aż wygasną " dodatek działał wyłączyłem liska , flaszki znikły ale cała reszta pozostała ) :smutny Więc nadal jadę na wyłączonych ciachach co jest trochę kłopotliwe i szukam :pomocy
 
Do góry