Problem z dodaniem filtru do Adblock Plus

A

Anonymous

Re: Adblock Plus

Maxel-a dlaczego adblock ? Instalnij se dużo lepszego uBlocka to napiszę Ci jak dodać ten filtr.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Re: Adblock Plus

Hornet napisał:
Maxel-a dlaczego adblock ? Instalnij se dużo lepszego uBlocka to napiszę Ci jak dodać ten filtr.
którego ublocka, bo z tego co sie orientuje sa dwa; mam adguard nie jako wtyczję, tylko jako program wgrany na kompie, ale wydaje mi się, że jest ciężki; masz może jakies refleksje na temat tego softu?
 
A

Anonymous

Re: Adblock Plus

Refleksji nie mam żadnych...bo akurat co innego mi głowę zaprząta :dziwak . Dużo mniej ssie i jest skuteczniejszy od adblocka...to wszystko.
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Re: Adblock Plus

Hornet napisał:
Refleksji nie mam żadnych...bo akurat co innego mi głowę zaprząta :dziwak . Dużo mniej ssie i jest skuteczniejszy od adblocka...to wszystko.
chodziło mi o to jakie masz zdanie na temat adguarda?;
którego blokera używasz: µBlock czy uBlock Orgin?
 
A

Anonymous

Nie ma co porównywać...Adguard jako osobny soft z natury rzeczy musi być cięższy od wtyczki.Nie wiem jak sytuacja z optymalizacją wygląda na dzień dzisiejszy...ale rok temu kiedy go testowałem to ssał tyle co pakiet IS :eek: .
Ja używam tego :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
380
Reakcje/Polubienia
414
10 Przetestowanych Rozszerzeń "Ad Blocking" pod kątem najlepszej wydajności.

Ogólne Zwycięzcy wg autora testu.
Zwycięzca w Firefox został µBlock Origin.
Zwycięzca w Chrome został µBlock Origin , szybki i wydajny jak twierdzi autor. Both Ghostery i Adguard są o doskonałych możliwościach i są alternatywą dla μBlock zapewniające dobre wyniki we wszystkich 3 kategoriach.

Więcej w artykule na stronie:


Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
 

mavio

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
29 Sierpień 2011
Posty
541
Reakcje/Polubienia
11
Hornet napisał:
Nie ma co porównywać...Adguard jako osobny soft z natury rzeczy musi być cięższy od wtyczki.Nie wiem jak sytuacja z optymalizacją wygląda na dzień dzisiejszy...ale rok temu kiedy go testowałem to ssał tyle co pakiet IS :eek: .
Ja używam tego :

Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
ok zainstalowałem go + ghostery i chyba lżejsze od adguarda; czy trzeba go konfigurować, bo np. wyświetla mi reklamy flash, a adguard je "zjadał"
 
A

Anonymous

mavio napisał:
ok zainstalowałem go + ghostery i chyba lżejsze od adguarda; czy trzeba go konfigurować, bo np. wyświetla mi reklamy flash, a adguard je "zjadał"
Chyba lżejszy ? To percepcja czy jakiś miarodajny pomiar ? Nie wiem dlaczego Ci nie zjada flashu...u mnie wszystko zjada na standardowych ustawieniach.
 
Do góry