Problem z Hitman Pro Alert

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Mam dziwny problem z opcja szyfrowania naciśnięć klawiszy w Hitman Pro Alert.
Po włączeniu tej opcji nie działa mi klawiatura (nie mogę nic napisać) z wyjątkiem (spacji,+-). Kiedy je naciskam pokazuje mi ze szyfruje - jakbym coś pisał. Naciskając resztę klawiszy nie jestem w stanie nic napisać.
Po wyłączeniu tej opcji wszystko wraca do normy.Spotkał się ktoś już z taka sytuacją?
Proszę o podpowiedź.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35840
Reakcje/Polubienia
24896
Miasto
Trololololo
Na wildersach producent ma temat dotyczący tego programu
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!


jeśli tu nikt nie pomoże to atakuj tam.
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
Witam , mam dziwny problem z Hitman Pro Alert co jakiś czas wywala mi na pulpit okienko z błędem ( runtime error 216 at 0045A3 E0).Staje się to już denerwujące , miałem najnowsza wersje HitmanPro.Alert 3.8.8 Build i po jednym dniu błąd teraz siedzę na 3.7 na razie jest ok. Kupiłem ten program ale mam wrażenie ze jest on jakiś za delikatny , mam jeszcze tylko Arcabit i nic poza tym , przeglądarki to opera i google chrome .Miał ktoś podobny problem i go rozwiązał ? dziękuje za odp.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35840
Reakcje/Polubienia
24896
Miasto
Trololololo
Witam , mam dziwny problem z Hitman Pro Alert co jakiś czas wywala mi na pulpit okienko z błędem ( runtime error 216 at 0045A3 E0).Staje się to już denerwujące , miałem najnowsza wersje HitmanPro.Alert 3.8.8 Build i po jednym dniu błąd teraz siedzę na 3.7 na razie jest ok. Kupiłem ten program ale mam wrażenie ze jest on jakiś za delikatny , mam jeszcze tylko Arcabit i nic poza tym , przeglądarki to opera i google chrome .Miał ktoś podobny problem i go rozwiązał ? dziękuje za odp.
Jaki system :??
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35840
Reakcje/Polubienia
24896
Miasto
Trololololo
Zapomniałem dodać system Windows 10 pro .
Najnowsza wersja to HitmanPro.Alert 3.8.8 Build 889 , jak dla mnie to sprawdziłbym czy się w jakiś sposób nie gryzie z Arcabitem.
 

virophage

Bardzo aktywny
Dołączył
1 Lipiec 2010
Posty
199
Reakcje/Polubienia
19
Miasto
Pomorze
Najnowsza wersja to HitmanPro.Alert 3.8.8 Build 889 , jak dla mnie to sprawdziłbym czy się w jakiś sposób nie gryzie z Arcabitem.
Bawiłem się z tym godzinę i co ustaliłem ze powyżej 3.7 robi się ten error ( jak włączam program lub przeglądarkę ) na razie siedzę na stabilnej 3.7 i jest ok . Co jakiś czas będę sprawdzał inna wersje zobaczę , dzięki za odzew .
 

decimus

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
24 Wrzesień 2014
Posty
665
Reakcje/Polubienia
89
Napisz do supportu z opisem problemu. Bardzo szybko odpowiadają.
 
Do góry