Problem z instalacją niektórych programów

Status
Zamknięty.

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
380
Reakcje/Polubienia
414
Próbowałem zainstalować w Windows 10 Home wersji 1803 program np. LibreOffice, w trakcie której instalacji wyświetlił się komunikat o błędzie. Kod błędu to: 2503, 2502. Oczywiście programu nie udało się zainstalować. Przeglądając wyszukiwarkę Google znalazłem wiele rad, ale którą próbowałem nie była skuteczna. Może zna ktoś prostą, niezawiłą metodę, bez większych rozpisywań się pomóc w instalacji programu.
 

tedi13

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
315
Reakcje/Polubienia
552
Miasto
okolice Krakowa
Próbowałeś jako administrator ?
Spróbuj wejść na stronę "
Tam są porady, ale strony nie mogę Ci rekomendować bo nigdy z niej nie korzystałem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19192
Reakcje/Polubienia
55827
Ostatnio edytowane przez moderatora:

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35817
Reakcje/Polubienia
24864
Miasto
Trololololo
Próbowałem zainstalować w Windows 10 Home wersji 1803 program np. LibreOffice, w trakcie której instalacji wyświetlił się komunikat o błędzie. Kod błędu to: 2503, 2502. Oczywiście programu nie udało się zainstalować. Przeglądając wyszukiwarkę Google znalazłem wiele rad, ale którą próbowałem nie była skuteczna. Może zna ktoś prostą, niezawiłą metodę, bez większych rozpisywań się pomóc w instalacji programu.
Instalowałeś jako admin?
 

fresta

Bardzo aktywny
Dołączył
8 Październik 2010
Posty
380
Reakcje/Polubienia
414
Tu wchodzi czyszczenie w pliku Temp i inne ustawienia jak wyczytałem na forach. Żeby dojść do uruchomienia jako administrator to trzeba trochę pogrzebać w systemie Windows. Nie rozumiem jednego, dlaczego część plików wykonywalnych .exe można uruchomić jako admin. najeżdżając na plik programu, prawym przyciskiem myszy, gdzie wyświetl się w menu "Uruchom jako administrator", a w innych nie.
 

Grandalf

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Moderator
Dołączył
26 Maj 2015
Posty
19192
Reakcje/Polubienia
55827
Tu wchodzi czyszczenie w pliku Temp i inne ustawienia jak wyczytałem na forach. Żeby dojść do uruchomienia jako administrator to trzeba trochę pogrzebać w systemie Windows.
A zajrzałeś do linka który podałem? Wystarczy parę ruchów myszką ;)

Set the permissions on C:\WINDOWS\TEMP to AUTHENTICATED USERS = FULL CONTROL
error-2503-2502-windows-10-change-temp-permissions.jpg


End task on EXPLORER.EXE and start a new one WITH ADMIN PRIVILIGES.
explorer-windows10.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry