Problem z internetem, wysoki upload

cień

Świeżak
Dołączył
15 Wrzesień 2012
Posty
33
Reakcje/Polubienia
0
Miasto
Mazowsze
Witam, mam problem z internetem, od sierpnia obowiązuje nowa umowa z moim dostawcą, umowę podpisałem na 150/30 Mb/s, a mam ~70/~100Mb/s. Sprawdzałem na dwóch komputerach z windowsem i linuxem, po kablu i po wifi na obu tak to wygląda. Czy jest to prawidłowe zachowanie? Dostawca twierdzi, że tak będzie. Ten wysoki upload mnie zastanawia. Dzięki za odpowiedzi.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35825
Reakcje/Polubienia
24871
Miasto
Trololololo
Witam, mam problem z internetem, od sierpnia obowiązuje nowa umowa z moim dostawcą, umowę podpisałem na 150/30 Mb/s, a mam ~70/~100Mb/s. Sprawdzałem na dwóch komputerach z windowsem i linuxem, po kablu i po wifi na obu tak to wygląda. Czy jest to prawidłowe zachowanie? Dostawca twierdzi, że tak będzie. Ten wysoki upload mnie zastanawia. Dzięki za odpowiedzi.
Przeczytaj dokładnie w umowie co jest napisane, nie wiem z jaką firmą podpisywałeś ale np:w umowie z orange przykładowo jest - do 300 - co nie znaczy że będzie latać 300 :) ale minimum to będzie 100.
 

spamtrash

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
11 Styczeń 2014
Posty
4333
Reakcje/Polubienia
5734
Miasto
To tu to tam....
Witam, mam problem z internetem, od sierpnia obowiązuje nowa umowa z moim dostawcą, umowę podpisałem na 150/30 Mb/s, a mam ~70/~100Mb/s. Sprawdzałem na dwóch komputerach z windowsem i linuxem, po kablu i po wifi na obu tak to wygląda. Czy jest to prawidłowe zachowanie? Dostawca twierdzi, że tak będzie. Ten wysoki upload mnie zastanawia. Dzięki za odpowiedzi.

Masz nowa, promocyjna oferte od dostawcy. Oferta jest tansza, bo sponsorowana przez CBA ktore zapewnia wyzszy upload aby szybciej scignac co tam kitrasz na dyskach :szydera

A na powaznie to parametry wyzsze niz w umowie to nie jest powod do zmartwienia, chyba ze faktycznie ktos Ci sciaga Szalone Przygody Cycatych Azjatek... ;)
 
Do góry