Problem z internetem

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Witam.Co może blokować dostęp do niektórych stron w internecie, np.poczty naszej kl.Nastąpiło to po usunięciu Bulgarda IS.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35927
Reakcje/Polubienia
25022
Miasto
Trololololo
W jakim sensie blokuje, strony się nie wyświetlają czy jest jakiś monit o zablokowaniu strony.
Nastąpiło to po usunięciu Bulgarda IS.
Jeśli naprawdę sprawcą jest BullGuard to może źle się odinstalował czyli nie do końca.Sprawdzałeś na kilku przeglądarkach?
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Sprawdzałem,zainstalowałem i odinstalowałem Bulgarda ponownie i jest ten sam problem.Problem jest taki że dochodzi do momentu wczytywania strony i trwa to w nieskończoność.Nie otwiera mi sie również TuneUp.z pulpitu.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35927
Reakcje/Polubienia
25022
Miasto
Trololololo
Ok, i jeszcze jedno
W jakim sensie blokuje, strony się nie wyświetlają czy jest jakiś monit o zablokowaniu strony.
Czasem ten BulGuard nie instaluje toolbara jakiegoś do przeglądarki? , może to jego wina.Sprawdź w przeglądarce czy nie ma tam czegoś od BullGuarda.
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35927
Reakcje/Polubienia
25022
Miasto
Trololololo
Przeglądarka której używasz to ?
 

OXYGEN THIEF

Bardzo aktywny
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
26 Maj 2010
Posty
35927
Reakcje/Polubienia
25022
Miasto
Trololololo
Może przeskanuj komputer Malwarebytes ( pełny skan ) i do tego Hitmanem Pro.
Chciałem dodać że nie chce mi otworzc strony przywracania systemu

Jeśli chodzi o przywracanie systemu to podaj jakiś monit o ile takowy się pojawia w momencie gdy chcesz uruchomić to przywracanie, i sprawdź czy aby na pewno przywracanie masz włączone.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Czy nikt nie potrafi mi pomóc w tym temacie.W dalszym ciągu oczekuję podpowiedzi,myślę jednak że Bullgard namieszał mi w systemie.
 
A

Anonymous

senior38 napisał:
Czy nikt nie potrafi mi pomóc w tym temacie.W dalszym ciągu oczekuję podpowiedzi,myślę jednak że Bullgard namieszał mi w systemie.
senior38-zapodaj logi z OTL i GMER-a u Picasso i raz-dwa rozwiążą Twój problem ;)
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Pokaż zrzut ekranu z tej czystej karty, dodatkowo sprawdź czy plik HOSTS nie jest zmodyfikowany i czy serwery DNS są dobre. Puść ping i tracert do adresów które się nie wyświetlają i podaj tu wyniki. Może i ktoś by był w stanie pomóc ale podajesz za mało informacji, np jakie teraz masz tam programy monitorujące lub w inny sposób wpływające na ruch sieciowy.
 

senior38

Bardzo aktywny
Zasłużony
Dołączył
6 Listopad 2010
Posty
1629
Reakcje/Polubienia
238
Miasto
Świętokrzyskie
Na moje możliwości o tym co mam zrobić jest za trudne.Jestem słabeuszem w tej dziedzinie,ale dziękuję za pomoc.
 

SE7EN

Bardzo aktywny
Fąfel
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
1124
Reakcje/Polubienia
114
Plik HOSTS znajdziesz tak:
Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Uruchom, wpisz ciąg %systemroot% \system32\drivers\etc, a następnie kliknij przycisk OK.
Zaloguj lub Zarejestruj się aby zobaczyć!
masz jak przywrócić jego domyślną postać.

Polecenia ping i tracert też się prosto wykonuje. Wciskasz klawisz z logiem Windows i r jednocześnie, wpisujesz tam cmd i klepiesz enter. Później w tym czarnym oknie wpisujesz:
ipconfig /all (tym sposobem dowiesz się jakie masz serwery DNS)
ping adres.strony.która.nie.dziala.com
tracert adres.strony.która.nie.dziala.com
 
Do góry